Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Po pijaku uczyła się jeździć

Czas czytania: 1 min. 46 sek.

Po pijaku uczyła się jeździć – Kronika Tygodnia, 12.01.2016

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 18-latce z gm. Biłgoraj za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości i bez prawa jazdy, a także za spowodowanie kolizji drogowej. Odpowiedzialności karnej nie uniknie także znajomy nastolatki, który dał się przejechać swoim autem pijanej nastolatce.

Podatek bankowy = droższe polisy – Gazeta Ubezpieczeniowa, 11.01.2016

Główny analityk firmy Expander Jarosław Sadowski jest zdania, że wprowadzenie podatku od instytucji finansowych spowoduje wiele niekorzystnych zmian. Jedną z nich będzie najprawdopodobniej wzrost stawek w ubezpieczeniach.

Arrant celuje w podium – Puls Biznesu, 14.01.2016

Arrant zaliczył mocne wejście na rynek pośrednictwa ubezpieczeniowego. Firma, która powstała pod koniec 2014 r. z dwóch multiagencji, zakończyła pierwszy pełen rok działalności sprzedażą na poziomie 104 mln zł. - Szybko udało nam się przekroczyć ważny pułap - mówi Artur Pakuła, prezes Arranta i były członek zarządu sopockiego ubezpieczyciela Ergo Hestia.

Drobni inwestorzy zarobili tylko na akcjach PZU SA – Money.pl, 14.01.2016

Money.pl policzył, że w ramach programu „Akcjonariat Obywatelski” akcje PZU SA były jedynymi, na których zarobili drobni inwestorzy. Portal przypomina, że prowadzony od 2010 r. program „Akcjonariat Obywatelski” umożliwiał inwestorom indywidualnym kupowanie akcji spółek Skarbu Państwa kierowanych na giełdę bez konieczności rywalizowania z inwestorami instytucjonalnymi. 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21