Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Podróże pokolenia Y

Czas czytania: 1 min. 48 sek.

Podróże pokolenia Y – Mondial, 18 lipca 2016

„Mobilność” to słowo klucz do zrozumienia generacji Y. W odniesieniu zarówno do korzystania z technologii, jak i podróży. W lutym br. sprawdzono opinie i podejście do wyjazdów Millenialsów z 11 państw. Najwyższy wskaźnik zanotowano w Hiszpanii (99%), ale nie jest on drastycznie wyższy od najniższego, na poziomie 93%, który zaobserwowano w Chinach.

Alior Bank ma zgodę nadzoru na przejęcie BPH – GU, 20 lipca 2016

19 lipca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zgodziła się na przejęcie banku BPH (z wyłączeniem działalności hipotecznej) przez Alior Bank wspierany przez PZU SA.

Mocny wzrost kosztów katastroficznych – Munich Re, 20 lipca 2016

W pierwszej połowie 2016 roku koszty katastrof naturalnych były dużo wyższe niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Wzrost kosztów katastroficznych to efekt potężnych trzęsień ziemi w Japonii, burz w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz pożarów lasów w Kanadzie – podał Munich Re.

Wzrost cen zachęcił do oszustw – Puls Biznesu, 21 lipca 2016

Wzrost stawek w ubezpieczeniach komunikacyjnych powoduje, że kierowcy – zwłaszcza szkodowi – płacą dziś za polisę dwu-, a nawet trzykrotnie więcej niż przed rokiem. Ubocznym efektem tego zjawiska jest to, że coraz więcej klientów podaje ubezpieczycielom nieprawdziwe informacje. Także za namową nieuczciwych agentów – podaje „Puls Biznesu”.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz składkę 

już teraz

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon. - pt. 8 - 20