Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Polisa a akty terroru

Czas czytania: 1 min. 57 sek.

Polisa a akty terroru – GU, 22 sierpnia 2016

Z badań ubezpieczycieli wynika, że blisko co piąty badany obawia się ataku terrorystycznego lub zamachu podczas podróży za granicę. Jeśli do takiego zdarzenia dojdzie, przydatne mogą być specjalne polisy ubezpieczeniowe. W LINK4 w przypadku ataku terrorystycznego, firma zwraca koszty transportu ubezpieczonego do najbliższego bezpiecznego miejsca lub do kraju stałego zamieszkania (bez limitu) oraz koszty zakwaterowania maksymalnie do kwoty 100 EUR dziennie przez okres nie dłuższy niż 5 dni.

Świetlana przyszłość cyberpolis – Rzeczpospolita, 22 sierpnia 2016

Na światowym rynku ubezpieczeń sprzedaje się coraz więcej polis od ryzyka politycznego i zarządzania kryzysowego. Zwłaszcza chroniących przed cyberzagrożeniami – zauważa „Rzeczpospolita”.  Gazeta przypomina, że według szacunków KPMG ubiegłoroczna wartość rynku to 8,1 mld USD. Eksperci prognozują, że jego najszybciej rosnącym segmentem będą cyberubezpieczenia.

„Niezgubki” pomogą rodzicom zadbać o bezpieczeństwo dzieci – GU, 23 sierpnia 2016

W nadmorskich miejscowościach PZU rozdaje specjalne opaski zsynchronizowane z aplikacją mobilną. Opaska jest wodoodporna i ma wbudowany nadajnik. Ze specjalną aplikacją na smartfony (Android i iOS) monitoruje lokalizację dziecka. Jeśli maluch oddali się zbyt daleko, aplikacja natychmiast o tym zaalarmuje rodzica.

Niska szkodowość „anglików” – Rzeczpospolita, 23 sierpnia 2016

W ciągu roku od wejścia w życie przepisów dopuszczających auta z kierownicą po prawej stronie do rejestracji w Polsce, kierowcy „anglików” spowodowali niewiele zdarzeń o charakterze szkodowym – informuje „Rzeczpospolita”. Gazeta pisze, że prowadzący auta z kierownicą po prawej stronie spowodowali w ciągu 12 miesięcy 4 wypadki drogowe i 83 kolizje.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21