Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Powódź przed Euro – GU

Czas czytania: 1 min. 49 sek.

Powódź przed Euro – GU, 8 czerwca 2016

Fala powodziowa na Sekwanie, najwyższa od ponad trzydziestu lat, która zalała Region Centralny i Ile-de-France, opada. Przedstawiciele kierownictw ubezpieczycieli spotkali się z rządem, aby dokonać oceny kosztów powodzi. Straty szacuje się na 2 mld euro.

Ceny OC będą rosły do końca roku – inwestycje.pl, 8 czerwca 2016

Portal inwestycje.pl zapowiada, że ceny ubezpieczeń OC będą systematycznie rosły przynajmniej do końca roku i zwiększą się o co najmniej o 20-30%. Później może nastąpić stabilizacja. W segmencie innych ubezpieczeń majątkowych pierwsze zmiany cen pojawią się na początku 2017 r.

Coraz więcej prywatnych polis zdrowotnych – PIU, 8 czerwca 2016

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne cieszą się coraz większym wzięciem. Z danych zgromadzonych przez Polską Izbę Ubezpieczeń wynika, że w pierwszym kwartale tego roku liczba osób objętych ochroną w ramach takich umów, jak i generowany przez nie przypis składki, wzrosły w tempie dwucyfrowym.

Telemedycyna przyszłością ubezpieczeń zdrowotnych - Starter24,7 czerwca 2016

Telemedycyna jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin usług medycznych na świecie. Od kilku lat rynek e-medycyny wzrasta o 12-13 proc. rocznie. Globalnie wyceniany jest na 13 mld dol. z czego połowa przypada na USA. W Polsce udział telemedycyny w rynku kształtuje się na poziomie poniżej 1 proc. Co nie znaczy, że nie ma szans na rozwój.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21