Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Pożar w Albercie najkosztowniejszą klęską w Kanadzie

Czas czytania: 1 min. 55 sek.

Niekontrolowany pożar lasów w prowincji Alberta będzie najprawdopodobniej najkosztowniejszą dla ubezpieczycieli klęską żywiołową w Kanadzie.

Pożar w Albercie najkosztowniejszą klęską w Kanadzie – TVN24, 6 maja 2016

Niekontrolowany pożar lasów w prowincji Alberta będzie najprawdopodobniej najkosztowniejszą dla ubezpieczycieli klęską żywiołową w Kanadzie. Ogień rozprzestrzenił się już na obszarze 8,5 tys. ha i dotarł do miejscowości Fort McMurray, z której ewakuowano 88 tys. osób - była to największa ewakuacja w historii prowincji. Zniszczył lub uszkodził 80% domów w mieście. Całkowicie spłonęło ponad tysiąc budynków.

Telekom stawia na polisy – Puls Biznesu, 4 maja 2016

Sieć telekomunikacyjna Plus szykuje się do ubezpieczeniowej ofensywy. Firma będzie sprzedawać polisy zarówno w kanale mobilnym, jak i w swoich punktach obsługi klienta – dowiedział się „Puls Biznesu”.

Trzy laury dla PZU – GU, 4 maja 2016

Ubezpieczyciel zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Bankowość, ubezpieczenia, instytucje finansowe” w badaniu „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menadżerów. Firma zwyciężyła również w badaniu „My Company Polska”, zdobywając tytuł Marki Godnej Zaufania w kategorii „firma ubezpieczeniowa”, a także po raz trzeci z rzędu została laureatem nagrody „Orły Rzeczpospolitej” w kategorii „Instytucja finansowa”.

Młodzi kierowcy płacą więcej – GU, 2 maja 2016

Pierwsza obowiązkowa polisa OC kosztuje 19-letniego prowadzącego średnio 3,3 tys. zł. A już w przypadku 33 latka, z 10-letnim stażem, średnia cena wynosi jedynie 625 zł. Ubezpieczyciele zwracają dużą uwagę na fakt, iż kierowcy z grupy wiekowej od 18 do 24 lat, są sprawcami ok. 20 proc. wypadków.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz składkę 

już teraz

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon. - pt. 8 - 20