Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Rewolucja trwa

Czas czytania: 1 min. 25 sek.

Na łamach Dziennika Ubezpieczeniowego znalazło się omówienie badań przeprowadzonych przez Agencję ARC Rynek i Opinia na zlecenie Uniqi a dotyczących Bezpośredniej Likwidacji Szkód.

Rewolucja trwa – Badanie Uniqa, 14.10.2014

Z racji socjologicznego wykształcenia zawsze uważnie przyglądam się wynikom badań. Na łamach Dziennika Ubezpieczeniowego znalazło się omówienie badań przeprowadzonych przez Agencję ARC Rynek i Opinia na zlecenie Uniqi a dotyczących Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Okazuje się, że 63 procent posiadaczy pojazdów uważa BLS za dodatkową wartość… tej rewolucji nie da się zatrzymać.

Przeczytaj cały artykuł tutaj.

Chiński rozmach - Dziennik Ubezpieczeniowy, 15.10.2014

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o zakupie jednej z ikon Nowego Jorku, hotelu Waldorf Astoria, przez chińską firmę ubezpieczeniową Anbang Insurance Group. Firma powstała zaledwie w 2004 roku, ma 3,6% udziału w chińskim rynku ubezpieczeniowym i…. aż 114 mld USD w aktywach, 20 mln klientów i 30 tysięcy pracowników.… kto bogatemu zabroni? Dla porównania Ping An – największy chiński ubezpieczyciel zatrudnia 170 tysięcy pracowników

Przeczytaj cały artykuł tutaj.

Kłamstwo ma krótkie nogi - Rzeczpospolita, 16.10.2014

Rzeczpospolita przygotowując artykuł o wyłudzeniach poprosiła o przykład także nas. Od Anety Wikłacz - szefowej Zespołu Zwalczania Przestępczości Ubezpieczeniowej dostałem kilka „ciekawych” historii. O to jedna z nich. „Pasażerka pojazdu doznała poważnych obrażeń ręki, złożyła więc wniosek o wypłatę 300 000 zł., z tytułu utraconych możliwości. Roszczenie argumentowała brakiem możliwości podjęcia nauki na uczelni wyższej, gdyż wypadek uniemożliwił jej przygotowanie się do matury. Przedłożono świadectwa ukończenia kolejnych klas sprzed i po wypadku, na podstawie których wykazano znaczące obniżenie wyników.” W procesie likwidacji okazało się, że jedno ze świadectw sprzed wypadku zostało sfałszowane. Oceny na świadectwie były znacząco lepsze od faktycznie uzyskanych, które znalazły się arkuszu ocen w liceum…. Ciekawe skąd uczennica wyniosła takie wzorce, ze szkoły, czy z domu?

Przeczytaj cały artykuł tutaj.

Floty LINK4 - Gazeta Ubezpieczeniowa, 14.10.2014

To gracz nowy, ale bardzo ciekawy. Wniósł zupełnie nową jakość, jeśli chodzi o kwotowanie czy zarządzanie szkodowością. LINK4 prowadzi konsekwentną, przemyślaną politykę współpracy z klientami flotowymi, która przynosi korzyści zarówno towarzystwu, jak i klientowi. A broker również jest zadowolony.” -  tak o współpracy z LINK4 opowiadał na łamach Gazety Ubezpieczeniowej broker Piotr Gortatowicz, właściciel firmy Gort Business Service i ekspert od ubezpieczeń flotowych. Cały wywiad pod linkiem poniżej... szczerze zachęcamy do lekturyJ

Przeczytaj cały artykuł tutaj.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21