Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Rosnąca liczba dronów – korzyści i ryzyka

Czas czytania: 1 min. 1 sek.

Rosnąca liczba dronów – korzyści i ryzyka – GU, 19 września 2016

Szeroka gama zastosowań i coraz niższe ceny sprawiają, że drony mają potencjał, aby stać się wartym miliardy dolarów biznesem, oferującym rozwiązania dla wielu branż. Jednak coraz większa liczna dronów na niebie zwiększa obawy o bezpieczeństwo, niosąc za sobą wiele ryzyk – od kolizji i wypadków po cyberataki i akty terroryzmu.

Podsumowanie sezonu letniego – GU, 22 września 2016

Zamachy terrorystyczne, wojna na Bliskim Wschodzie oraz niepokoje związane z falą emigracyjną skutecznie zniechęciły Polaków do wyjazdów wakacyjnych w niektóre rejony świata. Prym wiódł tu Egipt i Turcja oraz wiele krajów europejskich jak Francja, czy Niemcy. Na popularności zyskały natomiast Bułgaria (+17%), Chorwacja (+44%), Grecja (+16%), Portugalia (+66%) czy Hiszpania (+19%).

Effie Awards: nominacje dla Link4 i PZU – Gazeta Ubezpieczeniowa, 23 września 2016

Reklamy Prudentiala, Link4, PZU i Avivy zostały nominowane do konkursu Effie Awards w kategorii ubezpieczenia i inwestycje. Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu Link4, zaznacza, że znalezienie się w gronie nominowanych w tak prestiżowym konkursie jest ogromnym wyróżnieniem, i liczy na statuetkę Effie. Jury doceniło reklamę ubezpieczenia samochodowego pod hasłem „O to chodziło”. Rozstrzygnięcie zapadnie 24 października podczas gali SKM SAR Effie Awards w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Senat zajmie się wyczerpywalnością sum gwarancyjnych – GW, 22 września 2016

20 września senacka Komisja Praw Człowieka, Praworządności i Petycji opowiedziała się za podjęciem inicjatywy ustawodawczej mającej rozwiązać problem wyczerpywania się sum gwarancyjnych w przypadku obowiązkowych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.). O generalne rozwiązanie problemu wyczerpujących się sum gwarancyjnych zwrócił się Rzecznik Praw Obywatelskich (RPO).

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21