Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Rośnie liczba pożarów

Czas czytania: 1 min. 59 sek.

W 2015 r. strażacy gasili ogień w domach i mieszkaniach ponad 25 tys. razy. To znacznie częściej niż rok i dwa lata wcześniej. Ze statystyk wynika, że na ogół przyczyną pożarów są: nieprawidłowe działanie pieców,

Rośnie liczba pożarów – Rzeczpospolita, 14 kwietnia 2016

W 2015 r. strażacy gasili ogień w domach i mieszkaniach ponad 25 tys. razy. To znacznie częściej niż rok i dwa lata wcześniej. Ze statystyk wynika, że na ogół przyczyną pożarów są: nieprawidłowe działanie pieców, grzejników oraz ludzka nieostrożność, na przykład pozostawienie niezgaszonego niedopałka papierosa czy włączonego elektrycznej żelazka.

PZU reklamuje życie i zdrowie – wirtualnemedia.pl, 14 kwietnia 2016

W najnowszej odsłonie kampanii reklamowej z udziałem Marcina Dorocińskiego PZU promuje ofertę ubezpieczeń na życie i zdrowie. Reklamy podkreślają, że w ramach tych ubezpieczeń, w przypadku ciężkiej choroby, PZU już po diagnozie wypłaci pieniądze oraz zorganizuje prywatne leczenie.

Elektronika zmusi do obniżek cen polis – Rzeczpospolita, 14 kwietnia 2016

Nowe rozwiązania high-tech stosowane w autach, np. systemy ostrzegające przed zderzeniem, wpłyną na spadek liczby kolizji, a tym samym zmuszą ubezpieczycieli do obniżenia cen w „komunikacji”. Będą one współpracować ze smartfonami i urządzeniami łączności, pozwalającymi kierowcy korzystać z informacji o pogodzie i o natężeniu ruchu na danej trasie i w okolicy.

Młodzi kierowcy i OC – CUK, 12 kwietnia 2016

Z analiz towarzystw ubezpieczeniowych wynika, że kierowca z rocznym stażem za kierownicą nie ma co liczyć na zniżki, płaci zatem najwyższe składki ubezpieczeniowe. Pierwsza obowiązkowa polisa OC kosztuje 19-letniego kierowcę średnio 3,3 tys. zł – wynika z zestawienia przygotowanego przez multiagencję CUK Ubezpieczenia.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21