Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Rowerzysto, ubezpiecz się

Czas czytania: 1 min. 59 sek.

Przeciskasz się rowerem w korku i urywasz lusterko w mijanym aucie? Będziesz musiał zapłacić. A jeśli to luksusowe drogie auto, może to kosztować tysiące złotych. 

Rowerzysto, ubezpiecz się – Fakt, 26 kwietnia 2016

Przeciskasz się rowerem w korku i urywasz lusterko w mijanym aucie? Będziesz musiał zapłacić. A jeśli to luksusowe drogie auto, może to kosztować tysiące złotych. Od tego może cię uchronić ubezpieczenie OC rowerzysty! Tylko co dwudziesty rowerzysta jest ubezpieczony. Dodatkowo można wykupić NNW rowerzysty a także ubezpieczyć rower od kradzieży.

Motocykliści rzadko korzystają z dobrowolnej ochrony – GU, 25 kwietnia 2016  

W ostatnich 2 latach w bazie CEPiK zarejestrowano ponad 100 tys. motocykli i motorowerów rocznie. I choć na początku 2016 r. to tempo spadło, liczba rejestrowanych maszyn i nowych użytkowników ciągle rośnie. Według danych UFG, w ub.r. dla grupy pojazdów: motocykle, motorowery, skutery, quady aktywnych było ponad 1,5 mln polis OC. Właściciele jednośladów rzadko jednak korzystają z dobrowolnych ubezpieczeń.

Niebezpieczne polskie drogi – Ubea.pl, 25 kwietnia 2016  

Wśród sprawdzonych przez OECD krajów Starego Kontynentu Polska nadal jest niechlubnym liderem pod względem częstotliwości wypadków śmiertelnych. Choć zastrzega się, że w takich państwach, jak na przykład Białoruś, Mołdawia, Serbia i Ukraina statystyki mogą być jeszcze gorsze.

Wątpliwy atak piratów – GU, 25 kwietnia 2016 08:25 

Grecki armator został aresztowany przez londyńską policję po wyjściu z sądu, gdzie zeznawał w sprawie o 77 mln dol. przeciwko ubezpieczycielom statku jakoby zniszczonego przez piratów u wybrzeży Jemenu. Jako powód aresztowania Mariosa Iliopoulosa policja podała udział w zmowie mającej na celu wyłudzenie.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21