Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Rusza program #StartInPoland

Czas czytania: 1 min. 1 sek.

Rusza program #StartInPoland – GU, 16 czerwca 2016

Prawie 3 miliardy złotych z programu #StartInPoland opracowanego przez Ministerstwo Rozwoju (MR), zostanie zainwestowane w rozwój start-upów w Polsce. Firmy otrzymają pomoc zarówno w fazie inkubacji i akceleracji, jak również na etapie dalszego rozwoju oraz ekspansji międzynarodowej. To największy tego rodzaju program w Europie Środkowo-Wschodniej, adresowany również do podmiotów zagranicznych. Program będzie wspierany m.in. przez PZU.

Wakacyjne plany Polaków – GU, 15 czerwca 2016

Z przeprowadzonego na zlecenie Mondial Assistance piątego badania wakacyjnych planów Polaków wynika, że w 2016 roku na urlop wybierze się ponad 17 milionów osób. Polscy turyści planują przeznaczyć na wypoczynek więcej pieniędzy niż rok temu. Więcej osób zamierza także kupić ubezpieczenie. Na wyjazd zagraniczny zdecyduje się nieco ponad 4,5 mln osób.

WiemCoMam, czyli nietypowa platforma dla agentów – GU, 15 czerwca 2016

Od 8 czerwca agenci mogą testować nowa platformę WiemCoMam. Narzędzie ma służyć do ofertowania klienta. Przedsięwzięciu patronuje „Gazeta Ubezpieczeniowa”. Za pośrednictwem WiemCoMam klient wysyła „leada” sprzedażowego. Lead ten trafia do pośredników, którzy są zarejestrowani w portalu. Agent „otrzymuje” zatem klienta, który już jest gotowy zawrzeć ubezpieczenie. Sam portal jest w pełni automatyczny, a więc nie ma ingerencji w zapytania ze strony portalu. Portal opiera się na geolokalizacji, czyli zapytania będą trafiać do agentów z terenu klienta.

Elektroniczny formularz zgłoszenia szkody osobowej – GU, 15 czerwca 2016

Na stronie internetowej Reso Europa Service pojawił się elektroniczny formularz zgłoszenia szkody osobowej. Dzięki niemu proces zgłoszenia szkody będzie łatwiejszy, wygodniejszy oraz szybszy. Dotychczas zgłoszenie szkody na osobie było możliwe wyłącznie w formie telefonicznej lub po wypełnieniu i złożeniu odpowiednich dokumentów.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21