Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Rządowy plan ubezpieczenia powodziowego

Czas czytania: 1 min. 2 sek.

Flood Re, plan brytyjskiego rządu ochrony ryzyka powodziowego, ruszył 4 kwietnia. W ramach planu 350 tys. domów na obszarach narażonych na powodzie uzyska dostęp do niedrogich ubezpieczeń.

Rządowy plan ubezpieczenia powodziowego – Intelligent Insurer, 8 kwietnia 2016

Flood Re, plan brytyjskiego rządu ochrony ryzyka powodziowego, ruszył 4 kwietnia. W ramach planu 350 tys. domów na obszarach narażonych na powodzie uzyska dostęp do niedrogich ubezpieczeń. Plan pomoże również miejscowym władzom i społecznościom w Wlk. Brytanii przygotować się na wypadek powodzi i stworzy równe warunki brytyjskim ubezpieczycielom.

AXA może przejąć Liberty Ubezpieczenia – Gazeta Ubezpieczeniowa, 6 kwietnia 2016

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wyraził zgodę na przejęcie Liberty Ubezpieczenia przez AXA Ubezpieczenia TUiR. Przeprowadzone przez Urząd postępowanie wykazało, że transakcja nie doprowadzi do ograniczenia konkurencji.

Zmiana technologiczna nabiera rozpędu – Puls Biznesu, 8 kwietnia 2016

Marcin Pluta z firmy doradczej Sollers Consulting zwraca uwagę, że w ubezpieczeniach widoczna jest fala inwestycji w systemy informatyczne, dzięki którym możliwe będzie otwarcie nowych dróg do klientów. „PB” zwraca też uwagę na dobre przyjęcie wprowadzonej w grudniu przez Wartę mobilnej aplikacji do likwidacji szkód komunikacyjnych. Obecnie korzysta z niej co dziesiąty zgłaszający szkodę.

Kilkanaście tysięcy uczestników Półmaratonu Warszawskiego, PZU, 7 kwietnia 2016

W odbywającym się 4 kwietnia PZU Półmaratonie Warszawskim udział wzięło blisko 13 tys. biegaczy. Najbardziej cieszy nas fakt, że jest to impreza, która łączy pokolenia. Wśród biegaczy byli i ludzie bardzo młodzi, i emeryci. Startowali rodzice z dziećmi, grupy znajomych, drużyny z firm. Nie zawsze wynik jest najważniejszy, liczy się hart ducha, konsekwencja, treningi poprzedzające start – uważa Dorota Macieja, dyrektor ds. Sponsoring i Prewencji w PZU.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21