Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Samochody autonomiczne

Czas czytania: 1 min. 12 sek.

Samochody autonomiczne, czyli takie, które nie potrzebują kierowcy, mają wyjechać na ulice w najbliższych latach.Nad taki pojazdami pracują m.in. Google i Apple - obie firmy zamierzają tworzyć pojazdy, które będą w zasadzie bardzo zaawansowanymi komputerami na kołach.

Samochody autonomiczne – PC Format, listopad 2015

Samochody autonomiczne, czyli takie, które nie potrzebują kierowcy, mają wyjechać na ulice w najbliższych latach. Nad taki pojazdami pracują m.in. Google i Apple - obie firmy zamierzają tworzyć pojazdy, które będą w zasadzie bardzo zaawansowanymi komputerami na kołach. BMW, Ford, General Motors, Toyota czy Volkswagen także przygotowują takie auta i chcą rozpocząć ich sprzedaż już w 2016 r.

Nie ma mocnych na pirata drogowego – Polska – Kurier Lubelski, 2.11.2105

622 punkty karne, odebrane prawo jazdy, wyrok sądu, i co? Nic. Kierowca Volkswagena wciąż kpi sobie z prawa i zbiera kolejne punkty karne. Od 17 lipca 2014 do 21 maja 2015 był fotografowany 65 razy. Za te wyczyny kierowca usłyszał wyrok - kilka tysięcy złotych grzywny. Zostało mu też tymczasowo odebrane prawo jazdy. A nie było to łatwe, bo mężczyzna praktycznie nie popełniał wykroczeń - oczywiście poza tym, że przyspieszał przed fotoradarami.

Ochrona prawa pojazdu – Motor, 2.11.2015

D.A.S. oferuje ubezpieczenie „Ochrona prawa pojazdu" dla właścicieli aut i motocykli, w ramach którego firma zapewnia między innymi pomoc w takich sprawach jak: dochodzenie odszkodowania z polisy OC sprawcy, obrona przed zarzutami karnymi za spowodowanie ka-rambolu oraz odzyskiwanie odszkodowania od zarządcy drogi za uszkodzenia pojazdu spowodowane na przykład zniszczoną nawierzchnią.

Rumuńskie Astra Asigurari bankrutem – Gazeta Ubezpieczeniowa, 3.11.2015

Astra Asigurari, trzeci co do wielkości zakład ubezpieczeń w Rumunii, zostanie postawiony w stan upadłości. PBUK apeluje do polskich zmotoryzowanych, aby w podróżach przez wspomniany kraj zachowali daleko idącą ostrożność. W przypadku szkody ze sprawcą ubezpieczonym w Astra Asigurari nasi rodacy mogą mieć trudności z prostym i szybkim uzyskaniem odszkodowania - przestrzega PBUK. Upadająca firma kontroluje blisko 10% tamtejszego rynku.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21