Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Skutki trzęsienia ziemi

Czas czytania: 1 min. 54 sek.

Skutki trzęsienia ziemi – Bloomberg, 30 sierpnia 2016

Szacuje się, że trzęsienie ziemi we włoskim regionie Umbria, które pochłonęło co najmniej 250 ofiar śmiertelnych, przyniosło krajowi straty gospodarcze w wysokości 1–1,1 mld dol. Straty ubezpieczone są o wiele niższe. Poziom ubezpieczeń majątkowych we Włoszech należy do najniższych w krajach uprzemysłowionych. W 2014 r. ubezpieczenia w proporcji do PKB Włoch stanowiły zaledwie 1,9%. Dla porównania proporcja ta we Francji wynosi 3,3%, w Niemczech 3,4%, a w Holandii 8,1%. W Polsce to ok 1,5%

Wyłudzacze odszkodowań w rękach policji – policja.pl, 29 sierpnia 2016

Sosnowieccy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu rozbili zorganizowaną grupę przestępczą dokonującą sfingowanych kradzieży samochodów i zajmującą się wyłudzaniem odszkodowań. Zatrzymano 7 osób a śledczy odzyskali 11 samochodów o łącznej wartości ponad 700 tysięcy złotych.

Część zakładów widzi efekty 500+ – Dziennik Gazeta Prawna, 29 sierpnia 2016

Marta Pokutycka-Mądrala, rzeczniczka Nationale-Nederlanden przyznaje, że widać większe zainteresowanie produktami finansowymi, które umożliwiają przeznaczenie dodatkowych środków na zabezpieczenie przyszłości dzieci. Z kolei Agnieszka Rosa z biura prasowego PZU poinformowała, że wśród odbiorców kampanii promującej polisę posagową „Start w dorosłość” widać duże zainteresowanie.

Pekao i Raiffeisen na celowniku PZU – Dziennik Gazeta Prawna, 29 sierpnia 2016

Prawdopodobnie w ciągu najbliższych dwóch miesięcy będą znane efekty działań podjętych przez PZU w sprawie przejęcia Pekao SA i Raiffeisen Polbanku. W obu transakcjach ubezpieczyciel brałby udział wspólnie z partnerami – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21