Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Sobiesław Zasada Centrum - LINK4 wspiera bezpieczną jazdę

Czas czytania: 2 min. 0 sek.

Nie wszyscy jeszcze wiedzą, ale od maja nawiązaliśmy współpracę z najnowocześniejszym ośrodkiem szkoleniowym w Europie. Wspólnie z Sobiesław Zasada Centrum organizujemy cykl szkoleń, umożliwiając naszym Klientom, Fanom, Pracownikom i Agentom wzbogacenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Kierowcy mogą również poćwiczyć technikę prowadzenia samochodu w trudnych warunkach, m.in. podczas hamowania na śliskiej nawierzchni czy w innych kłopotliwych sytuacjach drogowych. Wizyta w ośrodku to także sposób na obniżenie szkodowości, dzięki czemu w przyszłości zapłacimy mniej za polisę komunikacyjną.

Sobiesław Zasada Centrum

Wszystko to pod kierownictwem wybitnych fachowców: Sobiesława Zasady - Rajdowego Mistrza i Wicemistrza Europy, Rajdowego Mistrza Polski i zwycięzcy 148 rajdów samochodowych oraz jego partnera biznesowego Tomasza Czopika, założyciela Szkoły Bezpiecznej Jazdy i jednego z najbardziej doświadczonych i utytułowanych polskich kierowców rajdowych. Tomasz Czopik to również najważniejsza postać w zespole "Sobiesław Zasada Centrum", „głównodowodzący" oraz twórca programu szkolenia.

 

 

Dlaczego LINK4 zdecydował się na wsparcie tych działań i promowanie Bezpiecznej jazdy? Odpowiada Przemysław Bona, ekspert LINK4: „W naszej ofercie stawiamy na bezpieczeństwo Kierowców poprzez odpowiednio dopasowane do potrzeb ćwiczenia. Zależy nam na pozyskiwaniu i utrzymaniu świadomych Kierowców i Klientów LINK4, którzy wspólnie z nami zadbają o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników dróg. Takie działania w przyszłości skutkować będą również odpowiednio dopasowanym poziomem składki ubezpieczeniowej. Gdyby zwiększyć kompetencje kierowców w zakresie bezpieczeństwa, i dla nas i dla Klientów oszczędności byłyby wielocyfrowe. Chcemy pokazać, że zarządzanie ryzykiem ubezpieczeniowym to nie tylko GPS czy czarne skrzynki, ale również proste rzeczy typu automatyczne włączanie świateł, czujniki parkowania czy odpowiednie wycieraczki. Małe zmiany potrafią przynieść duże oszczędności.

Szkolenia dla Kierowców

Ośrodek, oprócz fachowej kadry szkoleniowej, zapewnia m.in.

  • system 6 nawadnianych płyt poślizgowych
  • krąg poślizgowy
  • profesjonalny, elektronicznie sterowany "szarpak"
  • rynny do aquaplaningu, nawadniane wzniesienie z płytą poślizgową i zakrętem 90 stopni

system elektronicznie sterowanych przeszkód mechanicznych i kurtyn wodnych oraz elektroniczny pomiar prędkości

 

Dużo jeżdżę samochodem a odległości które pokonuję w ciągu miesiąca sprawiają, iż bezpieczeństwo podczas podróżowania staje się dla mnie bardzo istotne. Szkolenie uświadomiło mi błędy, które robię podczas jazdy. Sądzę, iż cyklicznie, przynajmniej raz w roku, powinniśmy przechodzić tego typu szkolenie i cieszę się, że LINK4 poprzez swoje działania dba o bezpieczeństwo i podnosi umiejętności Kierowców” - powiedziała Ewa Brodowska, uczestnik szkolenia.

LAUREACI KONKURSU Bezpieczna Jazda z LINK4
Najwięcej głosów odpowiadając na pytanie "Dostajesz 1 dzień szkolenia na najlepszym torze szkoleniowym w Europie i Tomka Czopika do dyspozycji – czego chcesz się nauczyć i dlaczego?" zebrali:

1. Martyna Urbaniak (210 głosów)
2. Waldek Raducki (113 głosów)
3. Piotr Stanoch (107 głosów)
 
GRATULUJEMY! Laureatów prosimy o kontakt na PRIV i podesłanie adresu do korespondencji, na który wyślemy zaproszenie na szkolenie.

Tak się bawiliśmy, przejdź do konkursu (ZAKOŃCZONY) >

 

Regulamin Konkursu
Autor: Marek Baran

Specjalistycznymi "rynnami" do prowadzenia zajeć z zakresu aquaplaningu - See more at: http://www.szc-zasada.pl/odtj-bednary#ct
Największym w Europie sztucznym wzniesieniem szkoleniowym z płytami poślizgowymi (do wykorzystania między innymi podczas zajęć z udziałem samochodów ciężarowych i autobusów) - See more at: http://www.szc-zasada.pl/odtj-bednary#ctNajwiększym w Europie sztucznym wzniesieniem szkoleniowym z płytami poślizgowymi (do wykorzystania między innymi podczas zajęć z udziałem samochodów ciężarowych i autobusów) - See more at: http://www.szc-zasada.pl/odtj-bednary#ct
Największym w Europie sztucznym wzniesieniem szkoleniowym z płytami poślizgowymi (do wykorzystania między innymi podczas zajęć z udziałem samochodów ciężarowych i autobusów) - See more at: http://www.szc-zasada.pl/odtj-bednary#ct

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17