Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Szkody osobowe zostaną uporządkowane

Czas czytania: 1 min. 5 sek.

Komisja Nadzoru Finansowego rozpocznie prace nad stworzeniem tabeli precyzującej, jakie odszkodowanie należy się w przypadku komunikacyjnej szkody osobowej.

Szkody osobowe zostaną uporządkowane – Puls Biznesu, 12 maja 2016

W przyszłym miesiącu Komisja Nadzoru Finansowego rozpocznie prace nad stworzeniem tabeli precyzującej, jakie odszkodowanie należy się w przypadku komunikacyjnej szkody osobowej. Adam Uszpolewicz, prezes Avivy, obawia się, że bez uregulowania kwestii szkód osobowych w Polsce powtórzy się sytuacja z Wielkiej Brytanii, gdzie ów segment wymknął się spod kontroli, czego skutkiem był ostry wzrost cen polis komunikacyjnych.

Ruszył proces szefa Unijnego Centrum Odszkodowań  - Gazeta Wyborcza, 9 maja 2016

W Sądzie Okręgowym w Łodzi rozpoczął się proces byłego szefa Unijnego Centrum Odszkodowań, oskarżonego o przywłaszczenie pieniędzy z odszkodowań i świadczeń przyznanych poszkodowanym. „GW” przypomina, że Centrum pobierało 25-30% prowizji od każdej wypłaty. Postawiono mu zarzut przywłaszczenia 4,28 mln zł.

PZU wspiera patriotyzm gospodarczy – Puls Biznesu, 11 maja 2016

PZU został partnerem 7. edycji projektu „Czas na patriotyzm gospodarczy”. Jego organizatorem jest redakcja „Pulsu Biznesu”. To cykl debat z udziałem najważniejszych przedstawicieli administracji rządowej, najwybitniejszych polskich przedsiębiorców oraz czołowych menedżerów. Tegoroczną edycję projektu zainauguruje debata pt. „Polska silna, innowacyjna i przyjazna przedsiębiorcom”. Otworzy ją wystąpienie premier Beaty Szydło.

Duża aktywność naciągaczy i oszustów, Gazeta Wyborcza, 12 maja 2016

„GW” pisze, że do posiadaczy polis inwestycyjnych dzwonią osoby podające się za „przedstawicieli instytucji zajmującej się ściganiem sprzedawców niezgodnych z prawem polis” i informują ubezpieczonych, że dzięki obowiązywaniu nowej ustawy przysługuje im obniżka opłat. Należy jedynie umówić się na spotkanie i wypełnić kilka dokumentów. W końcu okazuje się, że owe dokumenty dotyczą zawarcia nowej umowy ubezpieczenia. Autor artykułu tłumaczy, że w całej sprawie chodzi jedynie o sprzedanie nowej polisy inwestycyjnej.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21