Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2013

Czas czytania: 1 min. 9 sek.

Niedawno zakończyły się 83-cie motoryzacyjne targi w Genewie. LINK4 zawsze mocno skupia uwagę na takich wydarzeniach. Śledząc światowe premiery i obserwując wprowadzanie nowych modeli na polski rynek na bieżąco aktualizuje swoją ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC.

W tym roku w Genewie mogliśmy podziwiać wiele premier samochodów z segmentu premium, np.:  Alfa Romeo 4C, Audi RS Q3, Aston Martin Rapide S, BMW 328i Gran Turismo, BMW 335i Gran Turismo, Bentley Flying Spur, Chevrolet CorvetteStingray. Jednak podczas wystawy nie zabrakło bardziej przystępnych  cenowo samochodów popularnych marek. Z pewnością kierowcy zainteresowani miejskimi samochodami typu SUV lub rodzinnymi autami w nadwoziu kombi mieli co podziwiać. Jeśli chodzi o gamę coraz popularniejszych małych miejskich SUVów to ciekawe modele zaprezentowały francuskie koncerny. W Genewie swoją światową premierę miały modele Peugeot 2008 oraz Renault Captur. Peugeot 2008 to samochód, który wyrósł na bazie doświadczeń Peugeota nabytych z historii modeli 208, 308 oraz 3008, natomiast Renault Captur to ewolucja najnowszego modelu Clio. 

targi Motoryzacyjne

Na targach zaprezentowano również ciekawe rodzinne modele kombi z segmentu C. Toyota pokazała najnowszego Aurisa w wersji Touring Sport i tym samym powróciła po kilku latach do oferowania w Europie większego rodzinnego samochodu kompaktowego. Natomiast najbardziej popularna wśród nowych samochodów marka w Polsce jaką jest Skoda, zaprezentowała model Skoda OctaviaIII Combi.

Podczas targów w Genewie miał tez miejsce niewielki polski akcent jakim była światowa premiera nowego kabrioletu marki Opel. Opel Cascada bo o nim mowa, to 4 osobowy samochód typu cabrio, który produkowany będzie tylko i wyłącznie w gliwickich zakładach Opla. Model Cascada to brat bliźniak modelu Opel Astra IV.

Targi Genewa 2013

Na kolejne duże targi motoryzacyjne na starym kontynencie będziemy musieli poczekać blisko pół roku. 10 września rozpoczną się bowiem 65-te międzynarodowe targi motoryzacyjne we Frankfurcie, które z pewnością obfitować będą w kolejną porcję światowych motoryzacyjnych premier.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ>

Marek Baran

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21