Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Wchodzę do kuchni…. a tu ciężarówka

Czas czytania: 1 min. 4 sek.

Jadwiga Sokół z Czechowic-Dziedzic tej nocy nie zapomni nigdy. „Wieczorem poszłam się wykąpać. Stałam pod prysznicem, kiedy poczułam dziwny wstrząs. To pewnie coś w elektrociepłowni – pomyślałam.

Wchodzę do kuchni…. a tu ciężarówka – Chwila dla Ciebie, 27.04.2015

Jadwiga Sokół z Czechowic-Dziedzic tej nocy nie zapomni nigdy. „Wieczorem poszłam się wykąpać. Stałam pod prysznicem, kiedy poczułam dziwny wstrząs. To pewnie coś w elektrociepłowni – pomyślałam. Wyszłam z łazienki i zerknęłam do kuchni. I wtedy przeżyłam szok! Ściana naszego domu była całkowicie rozwalona, cały sprzęt i szafki zniszczone. Wszędzie tylko kurz, gruz ….. i ciężarówka. Nasz dom nie był ubezpieczony od takich zdarzeń. Straty, jakie ponieśliśmy mogą wynieść nawet 50 tysięcy zł! Sąsiedzi i rodzina pomagają nam, jak mogą…”.

PKO Ubezpieczenia gotowe do ofensywy – Puls Biznesu, 27.04.2015

PKO Ubezpieczenia, nowy gracz w branży, kontrolowany przez największy krajowy bank, odkrywa karty. „W ciągu kilku lat chcemy stać się jednym z trzech największych graczy w segmencie bancassurance. W ubezpieczeniach majątkowych celujemy w 12 proc. rynku, a w życiowych - ponad 20 proc.”– mówi Sławomir Łopalewski, prezes PKO Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie OC operatorów drona – Gazeta Wyborcza, 30.04.2015

Drony powoli zaczynają być wykorzystywane jako źródło zarobkowania. Rośnie liczba osób, które zajmują się filmowaniem czy fotografowaniem imprez z powietrza. Osoba chcąca zostać operatorem drona, oprócz zdobycia odpowiednich kwalifikacji oraz zrobienia badań lekarskich, obowiązkowo musi wykupić ubezpieczenie OC. Ubezpieczenie to kosztuje ok. 500 zł.

 Ceny polis komunikacyjnych wzrosną skokowo – Express Ilustrowany, 29.04.2015

Ceny polis komunikacyjnych będą rosnąć, ponieważ utrzymujące się niskie stawki w długiej perspektywie mogą obniżyć jakość obsługi klienta. Spodziewamy się, że może w tym roku, może na początku przyszłego, nastąpi bardzo znacząca, skokowa podwyżka cen, szczególnie ubezpieczeń komunikacyjnych.” – ocenia Artur Borowiński, prezes Compensy.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz składkę 

już teraz

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon. - pt. 8 - 20