Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Wykupujemy dwa razy droższe ubezpieczenia

Czas czytania: 1 min. 5 sek.

Polski rynek ubezpieczeń nie jest wystarczająco rozwinięty. Jednak w ostatnim okresie odnotowano postęp. W latach 2004-2013 mocno rozwinął się rynek ubezpieczeń na życie.

Wykupujemy dwa razy droższe ubezpieczenia – Kurier Poranny, 1.10.2015

Polski rynek ubezpieczeń nie jest wystarczająco rozwinięty. Jednak w ostatnim okresie odnotowano postęp. W latach 2004-2013 mocno rozwinął się rynek ubezpieczeń na życie. Suma składek w dziale pierwszym wzrosła o 144,26 proc. Rynek polis komunikacyjnych rozwinął się w najmniejszym stopniu. Przez 10 lat jego wartość wzrosła o 44,79 proc. Wzrost sumy składek był hamowany przez ostrą rywalizację cenową w zakresie OC.

Szpital zapłaci 300 tys. zł za błąd – Polska Dziennik Bałtycki, 1.10.2015

W najbliższych dniach komornik może ściągnąć 300 tys. zł z konta Powiatowego Centrum Zdrowia w Kartuzach. Panu B. w 2011 r. usunięto w szpitalu w Kartuzach guz z prawej ręki. Podczas zabiegu pobrano materiał do badań histopatologicznych. Wynik badań, wskazujący na rzadki nowotwór złośliwy, został przekazany pacjentowi dopiero... po roku. Mężczyzna podjął leczenie zbyt późno. Zmarł w październiku 2012 r.

Dwaj pijani kierowali traktorami – Echo Dnia Podkarpacie, 30.09.2015

Przedwczoraj w Jelnej mundurowi z Nowej Sarzyny skontrolowali 49-letniego traktorzystę. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie stracił jednak prawa jazdy, gdyż, jak się okazało, nigdy go nie miał. Kierujący nie posiadał też dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia OC. Mężczyzna odpowie przed sądem.

Ryzyko cyberataków – Raport FBI, wrzesień 2015

FBI ostrzega korporacje przed zagrożeniami cybernetycznymi. Zaleca, by firmy podjęły się stworzenia planu "utwardzenia" swoich systemów oraz procedur dotyczących m.in. tworzenia kopii danych. Ubezpieczycielom zaleca informowanie klientów, że dziś firmy dzielą się na te, które padły ofiarą cyberprzestępstwa, i na te, które jeszcze nie wiedzą, że włamano się do ich systemów.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21