Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Wzrost liczby wypadków po zmianie czasu

Czas czytania: 1 min. 44 sek.

Wzrost liczby wypadków po zmianie czasu – GU, 3 listopada 2016

Ryzyko wypadku grożące brytyjskim kierowcom w listopadzie, po zmianie czasu na zimowy, wzrasta o 10% – wynika z analizy danych telematycznych przeprowadzonej przez firmę ubezpieczeniową Insure The Box.

Facebook zastopuje aplikację Admiral Insurance? Bankier.pl, 2 listopada 2016

Brytyjski ubezpieczyciel Admiral Insurance zamierzał uruchomić firstcarquote – aplikację dla młodych kierowców analizującą na podstawie facebookowych wpisów, czy dana osoba posiada cechy osobowości skorelowane z niską szkodowością – podał Bankier.pl. Projekt został jednak zablokowany przez Facebooka.

Przyszłość pod znakiem insurtech – ObserwatorFinansowy.pl, 3 listopada 2016

Portal podkreśla, że rozwój innowacji technologicznych będzie przebiegać dwutorowo: z jednej strony pojawią się narzędzia usprawniające procesy ubezpieczeniowe wewnątrz zakładów, a z drugiej – rozwiązania ułatwiające relacje z klientem, zarówno na poziomie obsługi, jak i produktu.

UK stawia na cyberbezpieczeństwo – GU, 4 listopada 2016

Philip Hammond, brytyjski minister finansów, poinformował, że Wielka Brytania chce zwiększyć swoje cyberbezpieczeństwo i przeznaczy na ten cel 1,9 mld funtów. Nowa strategia zakłada finansowanie rozwijania automatycznych mechanizmów obronnych, które pomogą chronić brytyjskich przedsiębiorców i obywateli. Planowane jest też rozszerzenie grona wykwalifikowanych pracowników, którzy mogliby pomagać w ochronie przed cyberatakami.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21