Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Za kąpielówki stracisz prawko

Czas czytania: 1 min. 59 sek.

Warto mieć w samochodzie klimatyzację, bo choć może wydać się to śmieszne i absurdalne, ale za jazdę w stroju kąpielowym możemy w Atenach stracić prawo jazdy

 

Za kąpielówki stracisz prawko - Przegląd oponiarski – 15.05.205

Gazeta donosi o ciekawych przepisach ruchu drogowego obowiązujących w Atenach. W mieście w dni parzyste mogą poruszać się tylko auta z parzystymi numerami rejestracyjnymi, a w nieparzyste z numerami nieparzystymi. Warto mieć w samochodzie klimatyzację, bo choć może wydać się to śmieszne i absurdalne, ale za jazdę w stroju kąpielowym możemy w Atenach stracić prawo jazdy.

Toyota wchodzi w ubezpieczenia – Puls Biznesu 11.05.2015

Motoryzacyjny gigant wchodzi w ubezpieczenia. Na początek stawia na pośrednictwo. Wkrótce do posiadanego już nad Wisłą banku i firmy leasingowej dołączy spółka z branży ubezpieczeniowej. Z informacji „PB" wynika, że do startu w Polsce przygotowuje się Toyota Insurance Management (TIM).

Multiagencje rozwijają sieci – Rzeczpospolita, 16.05.2015

Towarzystwa ubezpieczeniowe stawiają na multikanałowość w sprzedaży swoich produktów. Ważną pozycję stanowią tu multiagencje, które są coraz bardziej doceniane także przez klientów. Dysponują one szeroką ofertą różnych ubezpieczycieli, a co ważniejsze - są w stanie porównać ją dla klienta i dobrać najbardziej dopasowany do niego produkt.

Ubezpieczyciel nie zapłaci za bałagan w domu - Rzeczpospolita, 15.05.2015

Jadwiga M. (75 lat), schodząc ze schodów domu mieszkalnego, potknęła się o porozstawiane wiadra z karmą dla psa. Do wypadku doszło w gospodarstwie jej brata, ubezpieczonego od odpowiedzialności cywilnej posiadacza gospodarstwa rolnego. Była tam domownikiem. Firma ubezpieczeniowa stanęła na stanowisku, że zdarzenie nie miało związku z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, więc kobieta nie dostanie zadośćuczynienia z polisy OC.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21