Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Zadośćuczynienie za wypadek w sklepie

Czas czytania: 1 min. 54 sek.

Ciężarna kobieta, na którą przewrócił się wózek z zakupami, otrzymała odszkodowanie od ubezpieczyciela sklepu. Poszkodowana odniosła obrażenia na skutek odpadnięcia kółka w jednym z wózków sklepowych

Zadośćuczynienie za wypadek w sklepie – Gazeta Wyborcza, 16 lutego 2016 roku

Ciężarna kobieta, na którą przewrócił się wózek z zakupami, otrzymała odszkodowanie od ubezpieczyciela sklepu. Poszkodowana odniosła obrażenia na skutek odpadnięcia kółka w jednym z wózków sklepowych, a ze względu na to, że była w ciąży, nie mogła mieć pełnej diagnostyki i leczenia z użyciem środków przeciwbólowych.

Nowe narzędzie do wykrywania oszustw – Puls Biznesu, 16 lutego 2016 roku

Firma informatyczna PiLab opracowała rozwiązanie pomagające ubezpieczycielom w identyfikacji prób oszustwa. To platforma umożliwiająca integrację danych z wielu źródeł, pozwalająca na zauważenie ukrytych relacji łączących agentów, dystrybutorów, osoby ubezpieczone, kancelarie prawne, pojazdy czy warsztaty samochodowe.

Ruszyło treningowe centrum lawinowe – Gazeta Ubezpieczeniowa, 17 lutego 2016 roku

W miniony weekend ruszyło treningowe centrum lawinowe w Zakopanem. Pozwala ono turystom i narciarzom nauczyć się radzenia sobie w sytuacji spadnięcia lawiny oraz przetestować sprzęt lawinowy w warunkach zbliżonych do rzeczywistych. Centrum zakupiono w ramach akcji „Lawinowe ABC” organizowanej przez Tatrzański Park Narodowy dzięki zaangażowaniu w akcję PZU.

Spowolnienie Chin zagraża także Polsce – Gazeta Ubezpieczeniowa, 19 lutego 2016 roku

Spowolnienie gospodarcze Chin wydaje się nie mieć znaczącego wpływu na polską gospodarkę, jednak dzięki silnej obecności polskich produktów w Niemczech i dla nas chińskie zachwianie gospodarcze może okazać się poważnym tąpnięciem – przestrzega Coface.

 

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21