Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Zbyt niski poziom ochrony od skutków żywiołów

Czas czytania: 1 min. 50 sek.

Zbyt niski poziom ochrony od skutków żywiołów – Rzeczpospolita, 6 marca 2017

Z danych zebranych przez Polską Izbę Ubezpieczeń (PIU) wynika, że przez 3 kwartały ubiegłego roku ubezpieczyciele wypłacili prawie 1 mld zł z tytułu szkód spowodowanych żywiołami. Mimo tego że jedynie ok. 60% budynków jednorodzinnych i 40% budynków wielorodzinnych jest ubezpieczanych od powodzi czy innych zdarzeń losowych – informuje „Rzeczpospolita”.

Klienci cenią wszystkie formy kontaktu z ubezpieczycielami – GU, 10 marca 2017

Polscy klienci ubezpieczycieli to „nowocześni tradycjonaliści”. Z jednej strony są otwarci na nowinki technologiczne i coraz częściej załatwiają swoje sprawy np. na czacie, z drugiej widać, że pomimo stale wzrastającej roli internetu, klienci nadal bardzo chętnie odwiedzają placówki agentów.

Szef KNF za połączeniem nadzoru z NBP – GU, 10 marca 2017

Podczas czwartkowego posiedzenia sejmowej komisji finansów publicznych przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski zaapelował o przygotowanie projektu ustawy dotyczącego połączenia KNF z Narodowym Bankiem Polskim.

Rynek ubezpieczeń: Siła jest Kobietą – FKUiS, 9 marca 2017

Pod hasłem „Siła jest Kobietą” 5 kwietnia odbędzie się Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Aby żyć dobrze i w zgodzie ze sobą, aby realizować się zawodowo, a przede wszystkim, aby sprawnie łączyć te zupełnie odrębne światy, jakimi są kariera, rodzina i czas dla siebie – do tego potrzeba nie lada siły. – mówi Joanna Seroczyńska, organizatora wydarzenia.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21