Dom, Podróż i Samochód ubezpiecz w LINK4

"Zawsze, gdy mam ubezpieczyć się to problem jest ten sam, mam latać tu i tam. Tutaj podróż a tu dom, AC/OC. Co Ty stary jest LINK4 pełen ubezpieczeń kram, mogą ubezpieczyć dom, też podróż i jak już wiesz AC/OC. Bez forsy tylko punktami Payback" - tak brzmią słowa piosenki z naszej telewizyjnej reklamy, która ruszyła z początkiem marca.

W reklamie wykorzystany został znany przebój „Get Down on It” zespołu Kool and The Gang w wykonaniu znanych artystów z takich programów, jak X-Factor, Must Be The Music, czy Voice of Poland. W kampanii LINK4 wzięli udział: Sound’n’Grace z„Mam Talent”, Kasia Moś – finalistka „Must Be The Music”,Mateusz Krautwurst oraz Antek Smykiewicz, którzy rywalizowali ze sobą w finale "The Voice of Poland",Marcin Czyżewski, uczestnik „Szansy na sukces”, zespół The Chance – wspólne przedsięwzięcie uczestniczek „X Factora”, czyli połączonych przez jurorów kobiet o niezwykłych głosach i charyzmie: Magdy Adamiak, Agnieszki Latusek i Moniki Marcol.

Kampania promuje polisy OC/AC oraz ubezpieczenie mieszkaniowe i turystyczne. Informuje także o możliwości opłacenia składek ubezpieczeniowych punktami PAYBACK.

Zobacz nasze reklamy na oficjalnym kanale YouTube.

Dom, Podróż i Samochód ubezpiecz na LINK4.pl Skorzystaj z kalkulatora online i oblicz swoją składkę przez internet.

Sprawdź ubezpieczenie samochodu

Car Kalkulator składki

Sprawdź ubezpieczenie domu i mieszkania

House Kalkulator składki

Sprawdź ubezpieczenie turystyczne

Plane Kalkulator składki

Aktualności i promocje

Konkursy i wydarzenia Sprawdź