Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Brak skłonności do ubezpieczania się

Czas czytania: 1 min. 2 sek.

Brak skłonności do ubezpieczania się – PZU,1 sierpnia 2016

Z danych PZU wynika, że w 2015 r. najwięcej strat spowodowanych deszczem i huraganem zdarzyło się w lipcu. Jest ich wtedy aż jedenastokrotnie więcej niż w październiku, miesiącu z najmniejszą liczbą szkód z powodu powodzi i huraganu. W 2015 r. ponad połowa ogólnej liczby strat związanych z działaniem sił przyrody miała miejsce od maja do września.

Urazy mózgu związane ze sportem – Standard & Poor’s, 3 sierpnia 2016

Wynikające z uprawiania sportu urazy mózgu są jednym z nowych typów szkód osobowych w USA i Wlk. Brytanii skutkujących roszczeniami odszkodowawczymi – stwierdza raport agencji ratingowej Standard & Poor’s. Amerykańscy ubezpieczyciele, nauczeni doświadczeniem odszkodowań za utratę zdrowia związaną z pracą przy azbeście, coraz częściej stosują w polisach wyłączenia ryzyka urazów mózgu spowodowanych uprawianiem sportu. Prawdopodobnie za ich przykładem pójdą ubezpieczyciele brytyjscy.

Kierowcy nie wstydzą się swojej historii kredytowej – GU, 4 sierpnia 2016

52 proc. ankietowanych kierowców uznało, że w zamian za dodatkowe zniżki i możliwość rozłożenia płatności na raty zgodziliby się na automatyczne sprawdzenie swojej historii kredytowej w biurach informacji gospodarczej – wynika z badań opinii przeprowadzonych przez IBRiS na zlecenie Bacca.

Gdy wszystko się może zdarzyć, przyda się ubezpieczenie all risk – GU, 4 sierpnia 2016

Awarie i usterki w domu to codzienność. Zalanie, pożar czy kradzież to szkody do przewidzenia, na wypadek których można się ubezpieczyć. Jak jednak zapewnić sobie ochronę np. przed stratami spowodowanymi fajerwerkiem, który podczas nocy sylwestrowej wpadł na balkon i uszkodził elewację oraz drzwi balkonowe? Dzięki ubezpieczeniu all risk możemy uzyskać odszkodowanie nawet w przypadku tak nietypowych szkód.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21