Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Numer identyfikacyjny pojazdu

Czas czytania: 1 min. 58 sek.

Prawdziwą zmorą dla agenta ubezpieczeniowego może być zlokalizowanie numeru VIN w ubezpieczanym samochodzie. Aby takie problemy stały się przeszłością, powstał www.NumerVIN.com

Numer identyfikacyjny pojazdu – Gazeta Ubezpieczeniowa, 4 lipca 2015 roku

Prawdziwą zmorą dla agenta ubezpieczeniowego może być zlokalizowanie numeru VIN w ubezpieczanym samochodzie. Aby takie problemy stały się przeszłością, powstał www.NumerVIN.com - strona, na której w łatwy sposób poznamy miejsce, w którym znajdują się: numer nadwozia na stałym elemencie, tabliczka znamionowa, naklejka z numerem VIN.

Pakiet ochronny dla singla – Gazeta Ubezpieczeniowa, 4 lipca 2015 roku

Szacuje się, że w Polsce żyje ok. 7 mln osób w wieku od 25 do 40 lat, prowadzących jednoosobowe gospodarstwa domowe. Do 2030 r. ich liczba ma jeszcze wzrosnąć o 2 miliony. Zdanych GUS wynika, że jednoosobowe gospodarstwa domowe stanowią już 26% wszystkich domostw w Polsce. Dlatego też InterRisk postanowił opracować ofertę ubezpieczeniową dopasowaną do wymagań i potrzeb osób żyjących w pojedynkę.

Motocyklista jechał bez kasku. Policja: - Przeszarżował – Gazeta Wyborcza, 5 lipca 2015

Mężczyzna nie miał prawa jazdy na motocykl, nie miał kasku. Yamahę, bez ważnych badań technicznych, bez polisy OC, pożyczył mu kolega. Miał przetestować ścigacz na wojewódzkiej drodze. Zginął.

W rodzinie pozytywnie o ubezpieczeniach – Gazeta Ubezpieczeniowa, 4 lipca 2015 roku
Ubezpieczenia już od bardzo dawna borykają się ze słabym wizerunkiem. Jest to problem widoczny w większym lub mniejszym stopniu na praktycznie każdym lokalnym rynku. Niski poziom zaufania do ubezpieczycieli jest już tak trwały, że zaczął być traktowany jako immanentna cecha branży, z którą musi się ona po prostu nauczyć żyć.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21