Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

OC obok puszki Coli

Czas czytania: 1 min. 1 sek.

Mierząc się z konkurencją, ubezpieczyciele szukają nowych kanałów dystrybucji pozwalających dotrzeć do jak największego grona klientów.

OC obok puszki Coli – Miesięcznik Ubezpieczeniowy, październik 2015

Mierząc się z konkurencją, ubezpieczyciele szukają nowych kanałów dystrybucji pozwalających dotrzeć do jak największego grona klientów. Nasila się też tendencja do zwiększania efektywności poprzez przyspieszanie i upraszczanie transakcji. To warunki do wprowadzenia na rynek innowacji, jaką jest sprzedaż OC poprzez maszyny vendingowe. Prace po stronie IT już trwają. Który ubezpieczyciel skusi się jako pierwszy?

Na pocztę po kredyty i przesyłki – Puls Biznesu, 13.10.2015

Ustawowy obowiązek utrzymywania gęstej sieci placówek nie musi być obciążeniem. Aż w tysiącu punktów Poczty Polskiej można skorzystać nie tylko z usług pocztowych ale także bankowych i ubezpieczeniowych. Według strategii Poczty Polskiej na lata 2015-20, sprzedaż ubezpieczeń i usług bankowych ma być jedną ze strategicznych i kluczowych dziedzin.

Dziurawe kontrole techniczne aut – Gazeta Wyborcza, 14.10.2015

Prawie połowa samochodów w Polsce nie ma obowiązkowych badań technicznych - sugeruję rządowe statystyki. To wpływa na bezpieczeństwo ruchu, ale może też sygnalizować nadużycia podatkowe. W połowie roku wg CEPiK w Polsce było zarejestrowanych 30,86 mln pojazdów samochodowych, ale tylko 18,73 mln z nich miało aktualną obowiązkową polisę OC, a jedynie 16,36 mln - ważne badania techniczne.

PZU zaprasza na wystawę w Łazienkach Królewskichwww.pzu.pl, 15.10.2015

Od 16 października w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich można zobaczyć wystawę „Życie Innych – bezpieczni w górach, bezpieczni nad wodą”. To wyjątkową opowieść o codziennej pracy, poświęceniu i heroicznej postawie ratowników GOPR, WOPR i MOPR. Wystawa jest elementem szerszego projektu „Życie Innych” przygotowanego przez Jakuba i Annę Górnickich z bloga podrozniccy.com pod mecenatem PZU.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21