Kup online
polisę OC/AC
Image
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Ogranicz swój multitasking

Czas czytania: 0 min. 57 sek.

Przyczyną lutowej katastrofy kolejowej w Niemczech koło Bad Aibling w Bawarii, gdzie zginęło 11 osób, a 85 zostało rannych był błąd dyspozytora, który grał w czasie pracy na smartfonie.

 

 

Ogranicz swój multitasking – Ryzykonomia, 18 kwietnia 2016

Nie podejmuj zbyt wielu czynności naraz. To nieproduktywne, niepotrzebne i po prostu niebezpieczne. Przyczyną lutowej katastrofy kolejowej w Niemczech koło Bad Aibling w Bawarii, gdzie zginęło 11 osób, a 85 zostało rannych był błąd dyspozytora, który grał w czasie pracy na smartfonie.

CBŚP rozbiło kolejną grupę przestępczą – gu.com.pl, 19 kwietnia 2016

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Warszawie zatrzymali czterech rzeczoznawców dużego ubezpieczyciela. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty udziału w oszustwach i współpracę z grupami przestępczymi. To kolejna w ciągu roku sprawa, w której CBŚP zatrzymuje pod zarzutem oszustwa ubezpieczeniowego osoby z firmy asekuracyjnej.

Ekipa rządząca chce rozwiązać sprawę „uefek” – wSieci, 18 kwietnia 2016

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że sprawa dotycząca polisolokat ma być rozwiązana. Z kolei poseł PiS, wiceprzewodniczący Komisji Finansów Publicznych, Jan Szewczak nie wyklucza powołania komisji śledczej, która zajęłaby się wyjaśnianiem tych przypadków. Polisolokaty dotknęły ok. 5 mln Polaków i wyciągnęły z ich kieszeni prawie 50 mld zł.

Seniorzy wyzwaniem dla ubezpieczycieli – GU, 19 kwietnia 2016

W ciągu kilkudziesięciu lat liczba osób w Polsce w wieku 65+ podwoi się. Będą oni potrzebowali fachowej opieki i dedykowanych produktów ubezpieczeniowych. Na rynku istnieje obecnie szereg produktów, jednak zainteresowanie nimi utrzymuje się na niższym poziomie niż w innych państwach europejskich. Jedną z przyczyn jest brak odpowiedniej wiedzy po stronie konsumentów.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21