Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Pomoc poszkodowanym po burzach

Czas czytania: 1 min. 9 sek.

PZU zmobilizowało dodatkowe siły, aby jak najszybciej zlikwidować szkody na terenach dotkniętych huraganem i nawałnicami. Skala zgłoszonych szkód jest czterokrotnie wyższa niż zwykle o tej porze roku.

Mobilne Biuro PZU Pomoc – informacja prasowa PZU, 22.07.2015

PZU zmobilizowało dodatkowe siły, aby jak najszybciej zlikwidować szkody na terenach dotkniętych huraganem i nawałnicami. Skala zgłoszonych szkód jest czterokrotnie wyższa niż zwykle o tej porze roku. W Polskę ruszyło Mobilne Biuro PZU Pomoc. „Dysponujemy środkami, które pozwalają nam szybko reagować na taką sytuację. Każdy poszkodowany klient PZU otrzyma naszą pomoc.” – mówi Michał Witkowski, rzecznik PZU.

MSW: „Historia pojazdu" się sprawdza – Gazeta Ubezpieczeniowa, 20.07.2015

Od 23 czerwca z usług Ministerstwa Spraw Wewnętrznych przygotowanych przez Centralny Ośrodek Informatyki skorzystało blisko dwa miliony użytkowników, którzy sprawdzili ponad milion pojazdów. Bezpłatna i szybka e-usługa „Historia pojazdu" skierowana jest głównie do kupujących używane samochody zarejestrowane w Polsce oraz sprzedających używane samochody, którzy chcą uwiarygodnić swoją ofertę.

Polacy rozbijają się za granicą – Motor, 20.07.20

Polscy kierowcy to piraci drogowi. W ubiegłym roku spowodowali za granicą 46 681 szkód. To o ponad 2 tys. więcej wypadków i kolizji niż rok wcześniej. Jak wynika z najnowszego raportu Akademii Ubezpieczeń mfind oraz Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, ta statystyka z roku na rok jest gorsza. Jeszcze w 2010 r. polscy kierowcy spowodowali 34 579 szkód.

Mali gracze będą musieli się wycofać – Dziennik Gazeta Prawna, 22.07.2015

Adam Uszpolewicz, prezes Grupy Aviva w Polsce, przypuszcza, że w przyszłym roku ruszy proces konsolidacji branży ubezpieczeniowej, który potrwa przez najbliższe 5-10 lat. Będzie to efekt wdrożenia w całej Unii Europejskiej nowych wymogów kapitałowych i standardów zarządzania ryzykiem, które zwiększą koszty działalności. Do tego wzrosną koszty inwestycji w technologie oraz w sprzedaż. Aby sobie z nimi poradzić, konieczna będzie odpowiednio duża skala biznesu. To spowoduje, że mniejsi ubezpieczyciele będą wycofywać się z Polski.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21