Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Posiadacze BMW płacą najwięcej

Czas czytania: 1 min. 40 sek.

Posiadacze BMW płacą najwięcej – 2 marca, GU  

Marka samochodu ma istotny wpływ na cenę ubezpieczenia OC. Zdecydowanie najwięcej za obowiązkową polisę płacą właściciele BMW – wynika z analizy ekspertów jednej z porównywarek OC/AC.

Prawie 1,5 mld zł wypłat za szkody osobowe – 1 marca 2017, UFG
Ze wstępnego podsumowania ubiegłego roku na rynku komunikacyjnym wynika, że wartość wypłat z tytułu szkód osobowych wyniosła prawie 1,5 mld zł. Nadal jednak szybko i znacząco rosnąca wartość szkód nieosobowych odpowiada w głównej mierze za zwyżkę łącznej kwoty wypłat z OC.

Wzrasta zagrożenie cyberprzestępczością – 2 marca 2017, MSWiA
Systematycznie wzrasta zagrożenie cyberprzestępczością, szczególnie jeśli chodzi o przestępczość związaną z pedofilią – stwierdza najnowszy raport Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) na temat bezpieczeństwa w 2015 roku. Wzrosła także liczba ataków na systemy komputerowe lub sieci teleinformatyczne.

12. PZU Półmaraton Warszawski już 26 marca – 3 marca
26 marca tysiące biegaczy pobiegnie w 12. edycji Półmaratonu Warszawskiego. Po raz kolejny sponsorem tytularnym imprezy jest PZU. Największy polski półmaraton wystartuje z Placu Teatralnego pod nazwą 12. PZU Półmaraton Warszawski.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21