Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Telematyka wchodzi do Polski

Czas czytania: 1 min. 25 sek.

Pomysł LINK4, by monitorować styl jazdy kierowców, zelektryzował rynek. W ślady ubezpieczyciela chcą pójść inne firmy. Telematyka, czyli wykorzystanie technologii mobilnych do obserwowania stylu jazdy kierowcy, nie jest na świecie nowością

Telematyka wchodzi do Polski – Puls Biznesu, 30 marca 2015

Pomysł LINK4, by monitorować styl jazdy kierowców, zelektryzował rynek. W ślady ubezpieczyciela chcą pójść inne firmy. Telematyka, czyli wykorzystanie technologii mobilnych do obserwowania stylu jazdy kierowcy, nie jest na świecie nowością. Ta technologia jest od lat stosowana w USA czy Wielkiej Brytanii, a sięgają po nią nie tylko przedsiębiorstwa transportowe, ale także ubezpieczyciele.

Polisa OC jest również dla rowerzystów – Głos Szczeciński, 31 marca 2015

W przypadku gdy sprawcą wypadku lub kolizji jest cyklista, to na nim ciąży konieczność naprawienia szkody, często z własnej kieszeni. Z policyjnych statystyk wynika, iż w zeszłym roku na polskich drogach doszło do ok. 1786 wypadków z udziałem rowerzystów. W 2014 roku rowerzyści spowodowali ok. 5 procent wszystkich wypadków komunikacyjnych, a odsetek ten wzrósł o 4 punkty procentowe w stosunku do roku poprzedniego.

40 000 ZŁ X 360 000 kolizji – Flota Auto Biznes, 31 marca 2015

Opublikowany przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego raport pokazuje, że łączny koszt wypadków drogowych rośnie i wynosi już ponad 49 mld zł rocznie. To 2,1 procent PKB. Konsekwencje pieniężne ponosimy wszyscy, poprzez podatki finansując administracją państwową i służby (policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe, itp.), ochronę zdrowia i ratownictwo medyczne czy wreszcie wyższe składki ubezpieczeniowe, z których finansowane są świadczenia.

MASERATI W CFM – FAB, 31 marca 2015

Arval Polska wydał Maserati w ramach wynajmu długoterminowego. Klient zdecydował się na wynajem w opcji fuli service na 48 miesięcy i z limitem 100.000 km. Opcja ta obejmuje pełen zakres usług - od serwisu technicznego pojazdu, poprzez wymianę opon, kompletny pakiet ubezpieczenia z likwidacją szkód i assistance, samochód zastępczy najwyższej klasy bez limitu kilometrów, karty paliwowe, po administrację kontaktu. W pakiet obsługi wchodzi również opcja VIP - dedykowany opiekun, odbiór auta wraz z podstawieniem samochodu zastępczego i potem odstawienie samochodu w dowolnie wybranym przez klienta miejscu (tzw. jockey service). Firma wybrała model Maserati Ghibli w kolorze Blue Passione, wersja 3.0, V6, z napędem na cztery koła, o mocy 410 KM, z automatyczną skrzynią biegów.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21