Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Uwaga na wirus Zika

Czas czytania: 1 min. 41 sek.

Uwaga na wirus Zika – Euro Assistance, 27.01.2016

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa Zika w Ameryce Południowej (roznoszonego przez komary), Europ Assistance radzi ograniczyć wyjazdy w rejony jego występowania. Szczególnie niewskazane jest to dla kobiet w ciąży lub starających się o dziecko. Jeśli jednak już się tam udamy, unikajmy ukąszenia komarów poprzez: stosowanie moskitier i innych osłon uniemożliwiających przedostanie się komarów do wnętrza budynków, używajmy preparatów na komary i owady, nośmy odpowiednie ubrania – długie spodnie, długie rękawy, czapka i kryjące stopę buty.

UOKiK: Doradca musi rzetelnie informować klienta – GU, 25.01.2016

Pracownicy instytucji finansowych muszą przekazywać dane zarówno o korzyściach, jak i ryzyku w produktach finansowych w sposób jasny, jednoznaczny i niewprowadzający w błąd – to sedno najnowszej decyzji prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Plany wobec PZU – Puls Biznesu, 26.01.2016

Szef Ministerstwa Skarbu Państwa, Dawid Jackiewicz, w wywiadzie dla „Pulsu Biznesu” odniósł się do planów PZU SA odnośnie do konsolidacji banków. Minister stwierdził, że rząd jest zwolennikiem zwiększenia polskiego udziału w rynku bankowym a największy polski ubezpieczyciel jest naturalnym kandydatem do realizacji tego projektu. 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21