Zgłoszenie dotyczące próby uzyskania nienależnego odszkodowania lub świadczenia


Witamy

Często mamy do czynienia z wyłudzeniami odszkodowań i świadczeń przez nieuczciwych klientów. Niestety wpływa to na wzrost cen ubezpieczeń.

Jeśli posiadasz wiedzę na temat nadużycia lub próby uzyskania nienależnego świadczenia, możesz nas o tym poinformować, a my zrobimy wszystko, aby ukrócić ten proceder.

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i wyślesz go do nas. Twoje dane kontaktowe nie są wymagane, a całe zgłoszenie jest anonimowe.

Dziękujemy za pomoc.

Zespół ds. oszustw ubezpieczeniowych

Administratorem Twoich danych osobowych będzie LINK4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi dokonanego przez Ciebie zgłoszenia. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest realizacja prawnie usprawiedliwionych celów administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Informujemy, że przysługuje Ci prawo żądania dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, przeniesienia do innego podmiotu, a w określonych przypadkach, prawo do żądania usunięcia Twoich danych lub do ograniczenia ich przetwarzania. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych Kliknij tutaj

CAPTCHA
W celu potwierdzenia wpisz kod, który widzisz na obrazku:
CAPTCHA
Podaj kod z obrazka.