Zgłoszenie dotyczące próby uzyskania nienależnego odszkodowania lub świadczenia

Witamy

Wyłudzenia odszkodowań mają przede wszystkim wpływ na ceny ubezpieczeń. Jeśli posiadasz wiedzę na temat nadużycia lub próby uzyskania nienależnego odszkodowania, poinformuj nas o tym. 
Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i wyślesz go do nas. Twoje dane kontaktowe nie są wymagane, a całe zgłoszenie jest anonimowe.
 

Dziękujemy za pomoc.
 

 

Podaj proszę jak najwięcej szczegółów pozwalających na identyfikację sprawy np. imię, nazwisko, nr polisy, nr szkody, nr rejestracyjny, daty itd. 


Dane osobowe

Administratorem Twoich danych osobowych będzie LINK4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi dokonanego przez Ciebie zgłoszenia, w tym kontaktu związanego ze zgłoszeniem. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest realizacja prawnie usprawiedliwionych celów administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Informujemy, że przysługuje Ci prawo żądania dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, przeniesienia do innego podmiotu, a w określonych przypadkach, prawo do żądania usunięcia Twoich danych lub do ograniczenia ich przetwarzania. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych kliknij tutaj.