Kup online polisę OC AC
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Podstawowe ubezpieczania komunikacyjne

 • Obraz
  Ubezpieczenie

  Ubezpieczenie samochodu OC

  Ubezpieczenie OC samochodu

  Polisa OC gwarantuje poszkodowanemu w przypadku kolizji lub wypadku, który Ty spowodowałeś, otrzymanie rekompensaty dla poniesionych przez niego strat. Poszkodowany otrzyma od nas pieniądze, aby mógł pokryć wszystkie szkody.

 • Obraz
  OC AC

  Pakiet OC AC

  Pakiet OC + AC

  Wybierając OC i AC samochodu w Pakiecie, zyskujesz nie tylko szeroką ochronę – zarówno w zakresie odpowiedzialności cywilnej, jak i swojego pojazdu – ale również niższą składkę.

 • Obraz
  Ubezpieczenie AC

  Ubezpieczenie AC (Autocasco)

  Auto Casco (AC)

  Opcjonalne ubezpieczenie samochodu w wariancie ALL RISK, które chroni Twoje auto od następstw różnych zdarzeń, np. uszkodzenia na skutek wypadku, działania sił natury czy w razie kradzieży.

  Ubezpieczenia dodatkowe

  • Szukasz sposobu na komfortową podróż dla Ciebie i Twoich bliskich? Z ubezpieczeniem Assistance zapewnisz sobie ochronę ubezpieczeniową, obejmującą organizację i pokrycie kosztów pomocy technicznej, samochodu zastępczego, pomocy w podróży oraz pomocy informacyjnej. Wybierz jeden z 3 wariantów i ciesz się spokojem!

  • Ubezpieczenie znane również pod nazwą mini autocasco, którego zakres dobierzesz do swoich potrzeb. Możesz objąć samochód ochroną przed żywiołami, kradzieżą, czy szkodą całkowitą.

  • Przydatne ubezpieczenie, jeśli zajdzie konieczność naprawy lub wymiany szyby, która została uszkodzona w wypadku lub kolizji, a także na skutek działania osób trzecich i sił natury.

  • To krótkoterminowa polisa, która działa niemal w całej Europie. Decydując się na ten produkt, zyskujesz pomoc techniczną, samochód zastępczy czy wsparcie w razie wypadku oraz awarii.

  • Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zapewnia odszkodowanie dla Ciebie lub Twoich bliskich na wypadek uszczerbku na zdrowiu albo śmierci na skutek wypadku komunikacyjnego. Sumę ubezpieczenia NNW dobierasz do Twoich potrzeb podczas zakupu polisy.

  • Ubezpieczenie, które obowiązuje w razie stwierdzenia uszczerbku na zdrowiu powstałego na skutek nieszczęśliwego wypadku związanego z Twoim pojazdem. Umożliwia skorzystanie Tobie oraz pasażerom z pomocy lekarzy specjalistów, rehabilitantów, przeprowadzenia wybranych badań i zabiegów.

  • Zgubienie lub kradzież dowodu rejestracyjnego, czy kradzież tablic lub kluczyków mogą okazać się kosztowne. Z rozszerzeniem do polisy OC otrzymasz dodatkową wypłatę świadczenia. 

  • Podróżujesz samochodem za granicę do kraju, w którym wymagana jest Zielona Karta? Do polis OC zawartych w LINK4 wystawimy specjalny certyfikat potwierdzający ważność Twojej polisy OC. Z dokumentem możesz swobodnie podróżować po krajach Systemu Zielonej Karty, które go wymagają. Pomoże Ci to uniknąć konieczności zakupu ubezpieczenia granicznego, w krajach należących do Systemy Zielonej Karty.

  • Jazda motocyklem daje wolność, ale nie zwalnia z obowiązkowego ubezpieczenia. Wybierz firmę, która rozumie Twoje potrzeby i oferuje Ci znacznie więcej, niż OC.