Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Aplikacja „Bezpieczna jazda z LINK4” z prestiżową nagrodą Gazety Bankowej

06 Kwiecień 2017

Gazeta Bankowa przyznała LINK4 tytuł Lidera 2016 w kategorii Bankowość i Finanse za innowacyjną aplikację „Bezpieczna Jazda z Link4” i rozwiązanie telematyczne, które pozwala badać styl jazdy kierowców.

Ubezpieczenie w razie boreliozy oraz assistance dla zwierząt domowych

30 Marzec 2017

Po dwóch latach od wprowadzenia innowacyjnej polisy na wypadek kradzieży roweru, LINK4 wraz z Tesco wprowadzają kolejne nowości – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wraz z ubezpieczeniem na wypadek powikłań po ukąszeniu klesz

Złoty Laur dla LINK4 w ogólnopolskim projekcie Laur Klienta / Konsumenta 2017

16 Marzec 2017

Miło nam poinformować, że LINK4 znalazł się na I miejscu w ogólnopolskim projekcie Laur Klienta / Konsumenta 2017 w kategorii: jakość obsługi – ubezpieczenia samochodowe. Tym samym otrzymał ZŁOTY LAUR!!!

Bezpłatne ubezpieczenia nieruchomości dzięki współpracy LINK4 z Home Broker

10 Marzec 2017

Od marca wszystkie nieruchomości zakupione lub wynajęte za pośrednictwem Home Broker będą ubezpieczone w LINK4. Za polisy zapłaci Home Broker, który jest jednym z największych pośredników w obrocie nieruchomościami w Polsce.

Prezes Link4 Agnieszka Wrońska wsród 10 wschodzących gwiazd biznesu

08 Marzec 2017

Rzeczpospolita - z okazji Dnia Kobiet - przygotowała 8. edycję zestawienia 10 Wschodzących Gwiazd Biznesu. W 2016 r. kobiety we władzach firm bankowych i ubezpieczeniowych stanowiły 14,4%.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź