Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

LINK4 Lider Jakości

11 stycznia 2013

Głosami konsumentów marka LINK4 uzyskała pierwsze miejsce w kategorii "Ubezpieczenia samochodowe direct" w programie „Konsumencki Lider Jakości 2012”.

„Konsumencki Lider Jakości” 2012to program realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie niezależnych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku.  

Wśród firm oferujących ubezpieczenia komunikacyjne direct najlepszym towarzystwem okazało się LINK4. W opiniach konsumentów LINK4 umożliwia najwygodniejszą formę ubezpieczenia samochodu, jest firmą najdłużej działającą na rynku, mającą wielu klientów, wiarygodną, oferującą korzystne ceny ubezpieczeń oraz zniżki za kontynuacje. Ponadto kojarzy się respondentom z ciekawą reklamą telewizyjną.

Trzy najlepsze firmy oferujące ubezpieczenia komunikacyjne direct.

Badania realizowane były na przełomie sierpnia i września 2012 roku. Zastosowano tradycyjne kwestionariusze, a także ankiety elektroniczne. Badania zostały przeprowadzone na grupie 4326 respondentów.

LINK4 jest jednym z najczęściej wyróżnianych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Firma trzykrotnie była nagradzana godłem „Laur Konsumenta”. Ponadto towarzystwo otrzymało tytuł „Marka Wysokiej Reputacji” w konsumenckim badaniu PremiumBrand 2011. Analiza ta, prowadzona rokrocznie od 6 lat, jest jedyną, która w tak szeroki sposób bada reputację marek wśród polskich konsumentów.

W 2012 roku LINK4 otrzymał nagrodę Super Brand dla jednej z najsilniejszych marek na polskim rynku. Ten tytuł daje konsumentom świadome lub podświadome poczucie przewagi Link4 nad markami konkurencyjnymi i stanowi dowód wyjątkowej siły i rozpoznawalności.

W 2012 roku LINK4 otrzymał również wyróżnienie „Firma Przyjazna Klientowi”, które jest o tyle cenne, że zostało przyznane na podstawie badań satysfakcji wśród klientów LINK4.

W zeszłym roku także Obserwatorium Zarządzania przyznało LINK4 nagrodę, jako pierwszej firmie ubezpieczeniowej w Polsce, „Inwestor w kapitał ludzki”.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź