Ikona kalendarza 16.10.2013

Najlepszy pracodawca? LINK4!

Zostaliśmy uznani najlepszym pracodawcą w prestiżowym rankingu firmy doradczej Aon Hewitt. Zajeliśmy 1 miejsce w kategorii dużych firm. Ranking został opracowany na podstawie badania zaangażowania pracowników przeprowadzonego przez Aon Hewitt w blisko 100 polskich przedsiębiorstwach.

Jesteśmy niezwykle dumni z tej nagrody, która potwierdza, że praca jaką każdego dnia wykonujemy, aby angażować naszych pracowników i tworzyć im przyjazne środowisko pracy przynosi efekty.”powiedział Roger Hodgkiss, prezes LINK4.

Najlepszy pracodawca LINK4

To kolejne wyróżnienie przyznane LINK4 jako pracodawcy. W zeszłym roku Obserwatorium Zarządzania przyznało LINK4 nagrodę – jako pierwszej firmie ubezpieczeniowej w Polsce – „Inwestor w kapitał ludzki. Co roku bierzemy również udział w badaniu zaangażowania pracowników przeprowadzanym przez słynny Instytut Gallupa. W ostatnich latach LINK4 uzyskał najlepsze wyniki wśród wszystkich spółek w grupie RSA, która jest właścicielem LINK4”. - powiedziała Krystyna Matysiak, członek zarządu LINK4, odpowiedzialna za Pion HR.

Polska metodologia rankingu odpowiada międzynarodowym standardom wypracowanym przez Aon Hewitt. W rankingu kluczowe znaczenie odgrywa Wskaźnik Zaangażowania oraz Indeksy Najlepszych Pracodawców: Indeks Angażującego Przywództwa, Indeks Kultury Wysokich Wyników, Indeks Wiarygodnej Marki Pracodawcy oraz Indeks Stabilności. Spojrzenie na te same zagadnienia z trzech różnych perspektyw (pracowników, przedstawicieli działów HR oraz osób zarządzających najwyższego szczebla) umożliwia obliczenie wspomnianego wskaźnika spójności.

„Ten rok jest dla nas wyjątkowy. Blisko 100 organizacji podjęło wyzwanie udziału w tegorocznej edycji badania. Zarejestrowaliśmy rekordowe zmiany wskaźników i mimo zaostrzających się kryteriów – w gronie laureatów znalazło się aż 17 organizacji. Mamy nadzieję, że wyniki Badania Najlepsi Pracodawcy 2013, jak również sylwetki Najlepszych Pracodawców okażą się inspiracją do rozpoczęcia lub kontynuowania budowania i wzmacniania zaangażowania w innych organizacjach w Polsce”powiedział Edward Stanoch, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Aon Hewitt w Polsce, Szef Europejskiej Praktyki Talent.

Jeśli myślisz o pracy w LINK4 sprawdź NOWE oferty pracy. Przyszli i obecni - Administratorzy, Programiści, Specjaliści, Juniorzy - szukamy Was. Przejdź do ogłoszeń >

 

Autor: Marek Baran

Czy artykuł był przydatny?

Kontakt dla mediów

Zdjęcie osoby do kontaktu
Ikonka osoby do kontaktu
Grażyna Kasiak
Rzecznik prasowy
Kup online polisę OC AC