Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

LINK4 z najbardziej konkurencyjnym OC+AC w 2017 roku

24 stycznia 2018

Porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl podsumowała 2017 rok na rynku cen polis. LINK4 zajął pierwsze miejsce w kategorii najbardziej konkurencyjnego cenowo pakietu OC+AC.

Przez 12 miesięcy 2017 roku porównywarka sprawdzała, którzy ubezpieczyciele oferowali najtańsze polisy komunikacyjne. Zwycięzców każdego rankingu Ubea.pl wyłania wśród ubezpieczycieli z odpowiednio dużą liczbą kalkulacji wykonanych przez internautów. Wszystkie zakłady ubezpieczeń zostają ocenione w skali od 0 do 5 punktów.

Zestawienie roczne to podsumowanie miesięcznych rankingów w czterech kategoriach: polisy OC, pakiety OC+NNW, pakiety OC+AC i pakiety OC+AC+NNW. Ranking ten potwierdza konkurencyjność oferty ubezpieczeniowej LINK4, która w pakiecie OC+AC pozostaje liderem cenowym. W pozostałych kategoriach oferta LINK4 jest także korzystna cenowo, plasując się na drugim miejscu.

Jak zauważa Andrzej Prajsnar, ekspert porównywarki Ubea.pl cytowany w komunikacie prasowym, w kategorii polis OC lider cenowy kieruje swoją ofertę tylko do kierowców do 30. roku życia. – Dlatego można uznać, że z punktu widzenia starszych właścicieli samochodów rankingowym zwycięzcą kategorii OC jest marka LINK4 – dodaje.

Do standardowej ochrony ubezpieczenia OC LINK4 oferuje Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, gwarantujący szybką pomoc na miejscu zdarzenia. Obejmuje on także pomoc drogową (średnio w 30 minut od zgłoszenia), usprawnienie pojazdu na miejscu, przekazanie wybranej osobie informacji o wypadku, całodobową pomoc informacyjną oraz wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli w aucie znajduje się koło zapasowe, lub holowanie do najbliższego warsztatu i naprawę opony, jeśli naprawa na miejscu jest niemożliwa. W pakiecie OC+AC kierowcy zyskują dodatkowo ochronę w razie wypadku, kradzieży i zdarzeń losowych.

 

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź