Zdjęcie głównego artykułu
Ikona kalendarza 21.02.2024

LINK4 z prestiżowym certyfikatem Inwestor w Kapitał Ludzki 2023

Ikona kalendarza 21.02.2024

LINK4 z prestiżowym certyfikatem Inwestor w Kapitał Ludzki 2023

LINK4 po raz kolejny został nagrodzony certyfikatem Inwestor w Kapitał Ludzki. Godło przyznano na podstawie opinii pracowników firmy sprawdzonych w niezależnym badaniu,  które potwierdziło dużą satysfakcję z wykonywanej pracy i wysoki poziom zaangażowania w obowiązki. Na tle wcześniejszych edycji badania, w 2023 roku wzięła w nim udział rekordowa liczba pracowników: łącznie aż 83%. 

Podczas badania pracownicy oceniali 5 kluczowych obszarów: ogólne zadowolenie z pracy, zaangażowanie, relacje, kompetencje oraz pracownik jako ambasador. Warunkiem przyznania godła Inwestor w Kapitał Ludzki jest uzyskanie w badaniu wyniku na poziomie co najmniej 70 proc., liczonego jako średnia z pięciu obszarów. W 2023 roku Indeks Inwestor w Kapitał Ludzki dla LINK4 wyniósł 81%., co oznacza, że był wyższy aż o 11 punktów procentowych od progu pozytywnej certyfikacji. Najwyższy wynik firma uzyskała w obszarze zaangażowania oraz kompetencje rozumiane jako rozwój, obowiązki, warunki pracy.

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy ten cenny certyfikat. Jako pracodawcę cieszą nas szczególnie wyniki potwierdzające dobre relacje międzyludzkie w naszej firmie. To podstawa, na której możemy realizować misję prostych ubezpieczeń. Jak wynika z badania, wśród pracowników LINK4 utrzymuje się bardzo wysoka satysfakcja z relacji z bezpośrednim przełożonym, z relacji ze współpracownikami oraz z poziomu stabilności pracy w firmie – oceny są w tych obszarach na poziomie 87%-92%. To dowód na to, że budowane od lat zaufanie i model współpracy wewnątrz organizacji przynosi wymierne efekty. Dziękujemy za to naszym pracownikom i bardzo to cenimy – podkreśla Marlena Piekut, dyrektor Pionu HR i Relacji z Klientem LINK4.

Certyfikat odebrały Joanna Kempka-Stola, dyrektor Departamentu Personalnego, Marta Kowalska-Dumała, kierownik ds. Budowania Doświadczeń Pracowników i Maria Ziółkowska-Żak, specjalista ds. Employer Brandingu.


Program Inwestor w Kapitał Ludzki prowadzony jest przez niezależną firmę badawczą Experience Institute. Anonimowe badanie satysfakcji i zaangażowania pracowników zostało przeprowadzone w LINK4 na przełomie listopada i grudnia 2023 roku.

Czy artykuł był przydatny?

Kontakt dla mediów

Zdjęcie osoby do kontaktu
Ikonka osoby do kontaktu
Grażyna Kasiak
Rzecznik prasowy
Kup online polisę OC AC