Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

LINK4 z prestiżowymi wyróżnieniami w obszarze HR

28 stycznia 2019

W styczniu firma po raz drugi otrzymała godło Inwestor w Kapitał Ludzki, który potwierdził wśród pracowników dużą satysfakcję z wykonywanej pracy i wysoki poziom zaangażowania. W tym samym czasie reprezentantka LINK4 została finalistką prestiżowego konkursu TOP HR Manager in Action.

Wskaźnik Inwestor w Kapitał Ludzki 2018 dla LINK4 wyniósł 78 proc. i był wyższy o 8 punktów procentowych od progu pozytywnej certyfikacji. Biorący udział w badaniu pracownicy firmy najwyżej ocenili obszar ogólnej satysfakcji (82 proc.), zaangażowania (79 proc.) i relacji rozumianych jako wzajemna komunikacja i współpraca (79 proc.). Wielu pracowników postrzega też siebie jako ambasadorów firmy (78 proc.).

Warunkiem przyznania godła Inwestor w Kapitał Ludzki jest uzyskanie w badaniu wyniku na poziomie co najmniej 70 proc., liczonego jako średnia z pięciu obszarów certyfikacji: ogólna satysfakcja z pracy, zaangażowanie, relacje (komunikacja, współpraca), kompetencje (rozwój, obowiązki i warunki pracy) i pracownik jako ambasador. W każdym z obszarów wynik powinien wynosić nie mniej niż 65 proc.

W tym samym czasie Marta Kowalska, menedżer ds. rekrutacji i Employer Brandingu, została finalistką konkursu TOP HR Manager in Action za projekt „zLINKuj się z nami”. To projekt, który pozwolił firmie zrealizować ambitne cele rekrutacyjne i wykreować markę pracodawcy wśród potencjalnych kandydatów.

– Jest mi niezmiernie miło, że zostałam doceniona przez profesjonalne grono kapituły konkursu i dumna z tego, że w LINK4 mogę współtworzyć naszą rzeczywistość – mówi Marta Kowalska, TOP HR Manager 2018. – We współpracę została włączona cała nasza organizacja, w której opracowaliśmy szereg rozwiązań, a część pomysłów i inicjatyw spływała właśnie od naszych ludzi – dodaje.

TOP HR Manager in Action to największy w Polsce konkurs z zakresu HR. Dzieli się na trzy etapy, których zwieńczeniem jest wybór najlepszej trójki przez Kapitułę Konkursową oraz Gala Finałowa. Z kolei program Inwestor w Kapitał Ludzki dedykowanym wszystkim firmom i instytucjom działającym na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju kompetencji swoich pracowników, a poprzez to całej organizacji.

Zarówno TOP HR Manager in Action, jak i Inwestor w Kapitał Ludzki, to kolejne wyróżnienia potwierdzające wizerunek LINK4 jako przyjaznego miejsca pracy. Tylko w 2018 roku firma zdobyła tytuł EB Stars, Great Place To Work, Rzecznika Standardu Etyki i właśnie Inwestora w Kapitał Ludzki. Wcześniej firma została uhonorowana trzykrotnie tytułem Najlepszego Pracodawcy według Aon Hewitt w kategorii duże przedsiębiorstwa oraz zwyciężyła w Konkursie Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź