Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

LINK4 z tytułem Najlepszy Pracodawca 2022!

16 maja 2022

Z dumą informujemy, że już po raz drugi z rzędu otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez „Gazetę Finansową”. Tym bardziej cieszymy z tego wyróżnienia, że dbałość o nieustanny rozwój naszych pracowników i ich komfort pracy to jeden z filarów sukcesu LINK4 na rynku.

Tym razem doceniono nas m.in. za przeprowadzenie w 2021 r. ponad 600 szkoleń i warsztatów dla pracowników. Firma dofinansowała także studia podyplomowe dla tych, którzy tego potrzebowali. Niezmiennie dużą popularnością cieszyła się kolejna edycja Akademii Analityka – stworzonej, by podnosić kompetencje analityczne pracowników. LINK4 wdrożył też wygodną platformę do szkoleń online.

Praca w LINK4 oznacza dla pracowników wiele dodatkowych korzyści. Począwszy od pozapłacowych benefitów dla pracowników i ich rodzin, takich jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dodatek do wypoczynku, aż do możliwości udziału w zajęciach fitness czy jogi online. Od kilku lat z sukcesem funkcjonuje program LINK4U, gdzie pracownicy są doceniani za różne inicjatywy punktami, które mogą wymieniać na wybrane przez siebie nagrody. Firma wspiera również młodych rodziców wyprawką dla malucha oraz bonem podarunkowym. Tradycyjnie świętujemy także Dzień Dziecka, obdarowując nasze LINK-owe pociechy prezentami.

W ramach cyklicznych badań zaangażowania Mów co Myślisz, pracownicy mają realny wpływ na wszystkie podejmowane w organizacji inicjatywy. Nie zapominamy jednak, że w pracy bardzo ważny jest dobry nastrój i pozytywna energia. A o to w czasie pandemii nie zawsze tak łatwo. Stąd pomysł na cykl webinarów oraz akcji promocyjnych dotyczących zdrowia, radzenia sobie z emocjami czy też projektu self-coaching.

Choć obecnie zdecydowana większość pracowników LINK4 pracuje zdalnie, biuro firmy jest otwarte i pracownicy, jeśli mają taką potrzebę, mogą swobodnie z niego korzystać. LINK4 jako pracodawca podchodzi do tematu bardzo elastycznie. Dzięki otwarciu na rekrutację osób spoza Warszawy i okolic, firma ma możliwość współpracy z fantastycznymi, uzdolnionymi ludźmi z całej Polski.

Elastyczność działania, otwartość na rozwiązania, wrażliwość na potrzeby pracownika i transparentna komunikacja to filary zaangażowania, które są kluczowe w codziennej współpracy LINK-owej rodziny.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź