Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Nowa kampania LINK4 z Elżbietą Romanowską

06 kwietnia 2020

Z początkiem kwietnia w internecie wystartowała nowa kampania reklamowa LINK4. W pięciu kreacjach opartych na koncepcji storytellingu udział wzięła znana polska aktorka, Elżbieta Romanowska.

Wichura, kradzież, zalanie, spadający żołądź, brak czasu - co łączy te z pozoru odległe od siebie zdarzenia? Nowe reklamy LINK4, w których ubezpieczyciel prezentuje z przymrużeniem oka ofertę ochrony ubezpieczeniowej na wypadek trudnych do przewidzenia sytuacji, które mogą spotkać dosłownie każdego. Kampania składa się z pięciu kreacji opartych na koncepcji storytellingu, czyli krótkich historii, w których główną rolę gra znana aktorka, Elżbieta Romanowska.

- Nowa kampania jest oryginalna i inna od dotychczas realizowanych produkcji, dlatego szukaliśmy do niej kogoś nietuzinkowego, z pozytywnym nastawieniem i cieszącego się dużym uznaniem społecznym. I taka właśnie jest Ela Romanowska, z którą wspaniale nam się współpracowało przy tym projekcie. Mamy nadzieję, że zaprezentowany format spotka się z uznaniem naszych klientów – wyjaśnia Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4.

A jest to format niestandardowy, wymagający zrealizowania trudnych technicznie scen oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji w fabule. Całość dopełnia nieoczywiste poczucie humoru i gra słów pomiędzy bohaterami.

- Lubię wyzwania, więc ten projekt był jak znalazł. Pięć historii, każda dziejąca się w innej lokacji, łącznie jakieś 60-70 ujęć do nakręcenia w dwa dni. Przy czym nie zapominajmy o problematycznych technicznie scenach, jak np. wgniatanie dachu w samochodzie, prowadzenie auta na smyczy, praca z aktorką podwiewaną propelerem, dzieci na planie, zalewanie sufitu itp. Jednym słowem dzień jak co dzień – podsumowuje Paweł Łukomski, reżyser, założyciel kolektywu Studio 35.

Nowe reklamy od początku powstawały z przeznaczeniem do emisji w kanałach digital i zostały zrealizowane w dwóch formatach: horyzontalnym dla użytkowników desktopów, oraz wertykalnym w wersji mobile. Produkcje dostępne są już w Internecie, w tym na kanałach społecznościowych firmy:

 Nowa kampania LINK4 powstała we współpracy z agencją Brasil i domem produkcyjnym F25. Filmy wyreżyserował Paweł Łukomski.

To nie pierwsza kampania zrealizowana przez LINK4 tylko w kanałach digital. Po raz pierwszy z tym formatem firma zmierzyła się w 2018 roku, inaugurując kampanię swojej submarki LINK4 Mama, która w pełni została zrealizowana online. Ambasadorką marki została Paulina Krupińska, modelka, Miss Polonia, a przede wszystkim mama dwójki dzieci. W przygotowanych  filmach wideo poruszała tematykę strachów, tłumacząc: „Nie bój się bać, każda mama tak ma”. Do strony kierowało też sześciu influencerów. Przy kreacji „Nie bój się bać” LINK4 ściśle współpracował z portalami horyzontalnymi. Treści związane z LINK4 Mama obecne były w „Domowym polu minowym” na portalu Onet, a także contentowo na WP, Fakt24.pl, SE.pl, Viva.pl i w social mediach LINK4 Mama. Kampania została nagrodzona prestiżową statuetką Effie.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź