Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Nowa optymistka w barwach LINK4 już na wodzie

20 listopada 2018

Do młodych adeptów żeglarstwa ze Stowarzyszenia Sportów Wodnych - MOS Iłatwa trafiła nowa optymistka w barwach LINK4. To efekt zbiórki podczas drugich Ubezpieczeniowych Regat Charytatywnych w Iławie.

Charytatywna akcja została zorganizowana po raz drugi podczas Regat Towarzystw Ubezpieczeniowych, które zostały rozegrane w dniach 21-23 czerwca w Iławie. W sumie zebrano ponad 17 tys. zł, a ponad 4 tys. z tej kwoty przekazał LINK4. Dzięki tym środkom do lokalnej szkółki żeglarskiej Stowarzyszenie Sportów Wodnych MOS Iława trafiła kolejna łódka klasy Optymist, na której młodzi żeglarze mogą rozpocząć szkolenie w wieku 7 lat. Ideą akcji jest umożliwienie jak największej liczbie dzieci z Iławy i Powiatu Iławskiego nauki żeglarstwa, bez względu na ich możliwości finansowe.

Przypomnijmy, że tegoroczne regaty dostarczyły wiele pozytywnych emocji. W ramach imprezy uczestnicy rywalizuowali w dwóch konkursach głównych: Żeglarskich Mistrzostwach Polski i Pucharze Prezesa, a także w konkurencjach towarzyszących: na najbardziej wszechstronną załogę i najbardziej zaangażowaną charytatywnie. Żeglarska ekipa LINK4 pod wodzą prezes Agnieszki Wrońskiej sięgnęła po tytuł Żeglarskiego Mistrza Polski. Reprezentacji firmy LINK4 zostali uznani także za najbardziej wszechstronną załogę, biorąc udział we wszystkich konkurencjach podczas imprezy. Świetny wynik firma osiągnęła również w Pucharze Prezesów TU - załoga kierowana przez Katarzynę Wojdyłę, członka zarządu LINK4, uplasowała się na drugim miejscu tuż za załogą Bacca.

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź