Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Ranking Rzeczpospolitej: najlepszy pakiet OC w LINK4

08 marca 2021

Ubezpieczenia komunikacyjne OC w LINK4 zajęły pierwsze miejsce w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”. Zestawienie uwzględnia nie tylko cenę polis, ale także zakres i ceny ubezpieczeń dodatkowych: assistance i NNW.

Oferta ubezpieczeniowa OC z assistance i NNW w LINK4 zdobyła największą liczbę punktów: 22,3 na 30 możliwych. Za każdy tych elementów pakietu można było otrzymać po 10 punktów. Punkty za wysokość składki zostały przyznane z uwzględnieniem pozycji towarzystwa pod względem wysokości składki zarówno w miastach, jaki i w przykładowych profilach klientów. Natomiast punkty w przypadku polis NWW i assistance można było uzyskać zarówno za wysokość składki jak i zakres ryzyk.

– Ten ranking odzwierciedla ostatnie lata naszej wspólnej pracy w budowaniu bardzo dobrego jakościowo produktu w rozsądnej cenie – zauważa Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4. – Rynek ubezpieczeń obowiązkowych OC jest bardzo konkurencyjny i często rządzi się ceną. My natomiast w naszej ofercie stawiamy nie tylko na cenę, ale też zakres całego pakietu, bo jednym z najczęściej wybieranych pakietów na rynku jest właśnie OC z NNW i assistance – wyjaśnia.

W uzasadnieniu punktacji redakcja „Rzeczpospolitej” wskazuje – poza profilami cenowymi – przede wszystkim na zakres ubezpieczenia NWW w LINK4, które obejmuje każdy uszczerbek na zdrowiu, a nie tylko trwały. Wypłata odszkodowania następuje po okazaniu dokumentów medycznych, a nie po zakończeniu leczenia. Ubezpieczyciel wypłaca też 100 zł za każdy dzień spędzony w szpitalu, a także zwraca koszty zakupu leków i środków opatrunkowych do kwoty 5 tys. zł.

Pełen ranking prezentujemy poniżej:

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź