Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Ubezpieczenia LINK4 dostępne w serwisie OLX

10 grudnia 2020

Użytkownicy serwisu OLX mogą już kupić ubezpieczenie komunikacyjne dla swoich samochodów, nie opuszczając serwisu. Partnerem nowej usługi jest porównywarka ubezpieczeń KioskPolis.pl, która oferuje m.in. polisy LINK4.

Porównywarka ubezpieczeń online KioskPolis.pl oraz serwis ogłoszeniowy OLX podpisały umowę o współpracy, dzięki której użytkownicy serwisu mogą kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, Assistance i NNW, nie opuszczając serwisu. W porównywarce dostępnych jest ponad 40 ofert, a wśród nich także polisy LINK4.

– W LINK4 bardzo kibicujemy prostym rozwiązaniom, a takim z pewnością jest kalkulator ubezpieczeń, z którego mogą już korzystać użytkownicy serwisu OLX – wyjaśnia Mariusz Rosa, dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Innowacji w LINK4. – Zależy nam, by docierać do naszych klientów różnymi kanałami i dawać im możliwość szerokiego wyboru sposobu ubezpieczenia. Fundamentem, który łączy te możliwości, jest właśnie prostota i intuicyjność ścieżki zakupowej – dodaje.

W porównywarce ubezpieczeń komunikacyjnych, użytkownicy OLX w szybkim i intuicyjnym procesie mogą w mniej niż 2 minuty poznać ofertę ubezpieczenia samochodu, porównać szczegóły, kupić i zapłacić w jednym miejscu. Sam proces nie wymaga przenoszenia się do zewnętrznych serwisów – cały zakup odbywa się w jednym miejscu. Cały proces nie jest tak drobiazgowy jak w innych tego typu usługach. Serwis zapewnia możliwość szybkiego zakupu ubezpieczenia online i jest przystosowany do urządzeń mobilnych. Czas oczekiwania na ofertę można dodatkowo skrócić podając zeskanowany kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego, inną możliwością jest zaawansowane filtrowanie ofert, dzięki któremu klienci mogą zapoznać się tylko z ofertami ubezpieczeniowymi spełniającymi wybrane kryteria. Płatność odbywa się przez Internet, a polisa wysyłana jest na adres mailowy.

– Idea, która od samego początku przyświeca naszej porównywarce, to intuicyjność, szybkość i bezpieczeństwo, zarówno przy porównaniu, jak i przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego. Osiągnięcie tego efektu nie byłoby możliwe bez zastosowania zaawansowanych technologii, a takimi dysponujemy w KioskPolis.pl. Jestem przekonany, że korzyści z tej współpracy zostaną docenione przede wszystkim przez jej użytkowników – komentuje Wojciech Fronckiewicz, prezes zarządu KioskPolis Holding S.A.

Tym samym oferta LINK4 dostępna jest już przez telefon, stronę internetową, u współpracujących z firmą agentów, w bankach, sieciach handlowych i paliwowych oraz w porównywarkach ubezpieczeń i ich partnerów biznesowych.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź