Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Wirtualna rzeczywistość LINK4

27 stycznia 2020

Przestrzenie biurowe LINK4 są już dostępne w usłudze Google Street View. Dzięki nowoczesnemu narzędziu ubezpieczyciel zaprasza do wirtualnego spaceru po swojej siedzibie.

Google Street View to nowoczesna usługa, która umożliwia zwiedzanie miejsc w technologii wirtualnej rzeczywistości. Wirtualny spacer składa się z panoramicznych zdjęć, które połączone tworzą spójną całość. Dzięki widokom 360 stopni każdy może zwiedzić przestrzeń udostępnioną dookoła miejsca, w którym stoi. Dla LINK4 to okazja, by pokazać ubezpieczenia „od kuchni”.

– W biurze na warszawskim Mokotowie podejmujemy decyzje biznesowe, sprzedajemy przez telefon polisy, wspieramy współpracujących z nami agentów, zarządzamy procesem likwidacji szkody czy spotykamy się z kandydatami do pracy. Dzięki usłudze wirtualnej rzeczywistości możemy pokazać naszym klientom, agentom czy przyszłym pracownikom, jak wygląda „linkowe” miejsce pracy, którego na co dzień nie widać, a które bardzo lubimy – tłumaczy Maciej Krzysztoszek, rzecznik prasowy LINK4.

Obecność w Google Street View wpisuje się w innowacyjny charakter firmy, a możliwość odbycia wirtualnego spaceru po biurze stanowi element kultury otwartości LINK4. Usługa buduje też pozytywne doświadczenia kandydatów do pracy, bo jednym z wyróżników przyjaznych miejsc pracy jest właśnie przyjazna przestrzeń biurowa.

Wirtualny spacer po biurze LINK4 można odbyć na profilu LINK4 w Google Maps.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź