Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

30 tys. polis LINK4 w rodzinach wielodzietnych

16 kwietnia 2018

Posiadacze Karty Dużej Rodziny zawarli już ponad 30 tys. polis ubezpieczeniowych w LINK4. Wielodzietne rodziny mogą liczyć na zniżki od 5 do nawet 50 proc. przy zakupie ubezpieczenia.

Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny z co najmniej trójką dzieci, a także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Do stycznia 2018 roku wydano prawie 1,9 mln Kart dla 417 tys. rodzin wielodzietnych. 30 tys. z nich zdecydowało o skorzystaniu z oferty LINK4.

– To specjalnie przygotowane polisy komunikacyjne, mieszkaniowe i podróżne. Chcąc odciążyć nieco budżety dużych rodzin, przygotowaliśmy dedykowane dla nich rabaty – tłumaczy Marlena Piekut, Dyrektor Pionu Sprzedaży i Wsparcia Klienta Direct. – Co więcej, nasza oferta dla rodzin łączy się z innymi rabatami w LINK4 – dodaje.

Spółka przystąpiła do programu Karty Dużej Rodziny (KDR) w 2015 roku. Posiadacze KDR mogą liczyć na 5-procentową zniżkę przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego OC i OC+AC, 10-procentowy rabat na ubezpieczenie mieszkania lub domu i 15-procentową zniżkę na polisy turystyczne. Dodatkowo, wielodzietne rodziny mogą otrzymać w LINK4 30 proc. rabatu na zakup ubezpieczenia mieszkaniowego OC i aż 50 proc. zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne NNW.

By skorzystać ze specjalnej oferty, wystarczy podać konsulatowi lub agentowi ubezpieczeniowemu numer swojej Karty Dużej Rodziny, albo wpisać go w odpowiednie miejsce w formularzu na stronie internetowej www.link4.pl. Weryfikacja przebiega sprawnie i trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Obecność w programie Karty Dużej Rodziny jest częścią polityki rodzinnej wspierającej nie tylko klientów LINK4, ale też pracowników firmy. LINKowi rodzice mogą uczestniczyć w warsztatach wspierających ich w wychowywaniu dzieci, a także zachowaniu równowagi między życiem zawodowym, a rodzinnym. Przysługuje im także płatny dzień wolny z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i przedszkolnego. Firma wspiera również rodziców w komfortowym powrocie do pracy po urlopie rodzicielskim.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź