Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Agnieszka Wrońska Człowiekiem Miesiąca „GU”

12 lutego 2018

Prezes Zarządu LINK4 została uznana przez „Gazetę Ubezpieczeniową” Człowiekiem Miesiąca w styczniowym zestawieniu wydarzeń ubezpieczeniowych. Redakcja uzasadnia decyzję sukcesem przekroczenia przez LINK4 1 miliarda zł składki przypisanej brutto.

Agnieszka Wrońska otrzymała tytuł Człowieka Miesiąca wśród styczniowych wydarzeń miesiąca „w dowód uznania za uzyskanie przez ubezpieczyciela 1 mld zł przypisu składki w skali roku na dwa lata przed ostatecznym terminem” – czytamy w uzasadnieniu redakcji „Gazety Ubezpieczeniowej”.

– Bardzo dziękuję za to wyróżnienie. Pragnę jednak podkreślić, że to sukces wszystkich naszych pracowników, agentów i partnerów biznesowych, z którymi w ostatnich latach rzetelnie budowaliśmy relacje i wiarygodność spółki – mówi Agnieszka Wrońska, Prezes Zarządu LINK4. – Cieszy mnie, że przyjęta kilka lat temu strategia przynosi takie efekty. To motywuje nas wszystkich do dalszych działań i wyznaczania kolejnych celów – dodaje.

W styczniu 2018 roku LINK4 poinformował o przekroczeniu pod koniec 2017 roku 1 miliarda zł składki przypisanej brutto, której poziom wzrósł dwukrotnie w ostatnich dwóch latach. Przełożyło się to na rekordowe wyniki sprzedażowe – 1 milion polis komunikacyjnych, 100 tys. mieszkaniowych i blisko 10 tys. aktywnych kierowców w telematycznym programie LINK4 Kasa Wraca.

Wyniki spółki mają także odzwierciedlenie w odbiorze przez konsumentów. Z badań realizowanych na zlecenie LINK4 wynika, że jest to druga po PZU marka ubezpieczeniowa najczęściej wymieniana przez respondentów. Na początku lutego 2018 roku LINK4 otrzymał godło SUPER MARKI w aż dwóch kategoriach: ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe. Wcześniej, w 2017 roku, spółka została wyróżniona Złotym Laurem Klienta za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii: jakość obsługi – ubezpieczenia samochodowe.

Redakcja „Gazety Ubezpieczeniowej” przyznała także tytuły w kategorii Ubezpieczyciel Miesiąca i Temat Miesiąca, które otrzymał PZU za założenia uaktualnionej strategii Grupy PZU do 2020 roku. 

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź