Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Podwójna Super Marka dla LINK4! Dziękujemy za zaufanie

05 lutego 2018

LINK4 został uznany za najbardziej rozwojową i rozpoznawalną markę na polskim rynku w aż dwóch kategoriach: ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe. To kolejne po ubiegłorocznym godło Super Marki dla LINK4. 

Tytuł Super Marki otrzymują firmy, które przez trzy lata z rzędu były nagradzane godłem Dobrej Marki, wyróżnienia przyznawanego przez Redakcje Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Otrzymują je najbardziej innowacyjne, rozwojowe i rozpoznawalne marki obecne na polskim rynku.

- Kolejna Super Marka jest dla nas potwierdzeniem, że objęty kilka lat temu kierunek był słuszny i będziemy go konsekwentnie kontynuować – tłumaczy Agnieszka Wrońska, Prezes Zarządu LINK4. – Nie boimy się podejmować trudnych decyzji i testować nowych rozwiązań. W końcu naszą wizją jest wyznaczanie kierunku dla ubezpieczeń przyszłości – dodaje.

W ramach Programu już po raz dziewiąty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz zostały objęte głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Po raz pierwszy LINK4 został nagrodzony godłem Dobra Marka w 2014 roku i tytuł otrzymał także w kolejnych dwóch latach. W 2017 roku natomiast po raz pierwszy uzyskał tytuł Super Marki, a sukces ten powtórzył także w 2018 roku.

Wyróżnienie Super Marki w dwóch ważnych kategoriach, czyli ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych, przypada w wyjątkowym okresie dla spółki. 2017 rok LINK4 zamknął z poziomem składki przypisanej brutto przekraczającym 1 miliard zł, a w 2018 roku spółka obchodzi 15-lecie działalności w Polsce.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź