Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Bezpłatne ubezpieczenia nieruchomości dzięki współpracy LINK4 z Home Broker

10 marca 2017

Od marca wszystkie nieruchomości zakupione lub wynajęte za pośrednictwem Home Broker będą ubezpieczone w LINK4. Za polisy zapłaci Home Broker, który jest jednym z największych pośredników w obrocie nieruchomościami w Polsce.

W przypadku zakupu nieruchomości na rynku wtórnym Home Broker opłaci klientowi ubezpieczenie murów i stałych elementów mieszkania od ognia i innych zdarzeń losowych oraz home assistance. Natomiast kupujący nieruchomości na rynku pierwotnym otrzymają 25% zniżki na ubezpieczenie murów i stałych elementów mieszkania od ognia i innych zdarzeń losowych.

Home Broker zadba również o klientów, którzy za jego pośrednictwem zdecydują się wynająć nieruchomość – opłaci tym klientom polisę LINK4 w zakresie ubezpieczenia mienia od kradzieży i od zdarzeń losowych, w zakresie odpowiedzialności cywilnej i home assistance.

„Home Broker już od sześciu lat wyznacza standardy na rynku nieruchomości, oferując swoim klientom kompleksowe usługi. Klient w jednym miejscu wybiera swoje wymarzone „M”, korzysta z optymalnej formy finansowania, a teraz, dzięki nawiązaniu współpracy z LINK4, może je także ubezpieczyć.” – mówi Jakub Strzelczyk, Dyrektor Marketingu w Home Broker. 

„Nawiązanie współpracy z Home Broker to dla LINK4 kolejny krok w realizacji strategii, w której kluczowe jest zwiększenie udziału ubezpieczeń mieszkaniowych w portfelu.” – powiedział Mikołaj Kozieł, Kierownik ds. sprzedaży B2B.

Dodatkowo LINK4 zaoferuje klientom Home Broker specjalną zniżkę na ubezpieczenie komunikacyjne zawarte za pośrednictwem Open Brokers, które odpowiada także za obsługę klientów w zakresie ubezpieczeń.

 

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź