Zdjęcie głównego artykułu
Ikona kalendarza 19.10.2023

LINK4 nagrodzone prestiżowym tytułem „Friendly Workplace 2023”

Ikona kalendarza 19.10.2023

LINK4 nagrodzone prestiżowym tytułem „Friendly Workplace 2023”

Jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w obszarze HR, Employer Brandingu oraz People & Culture trafiło do LINK4. Kapituła nagrody „Friendly Workplace” doceniła ubezpieczyciela za nowoczesne standardy w relacjach z pracownikami, tworzenie przyjaznego i inkluzywnego miejsca pracy oraz ochronę dobrostanu pracowników.

Nagrodę z rąk Michała Białego, dyrektora zarządzającego portalu MarkaPracodawcy.pl. odebrała w Warszawie Marlena Piekut, dyrektor Pionu HR i Relacji z Klientem.

 Ten tytuł utwierdza nas w przekonaniu, że warto inwestować w ludzi. Dla nas każdy pracownik jest ważny. Wielką wartością LINK4 jest kultura organizacyjna, która koncentruje się wokół trzech wartości: Klient, Szacunek i Mistrzostwo, a mówiąc o kliencie mamy też na myśli klienta wewnętrznego, czyli naszych pracowników. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi, a nagroda Friendly Workplace 2023 to wyróżnienie nie tylko dla Zespołu HR, ale także całego LINK4. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pozytywną energię oraz udział w naszych różnych akcjach i wydarzeniach, dzięki którym wspólnie tworzymy wyjątkowe miejsce pracy podkreśla Marlena Piekut, dyrektor Pionu HR i Relacji z Klientem.

LINK4 propaguje wśród pracowników wiele inicjatyw prozdrowotnych i dobroczynnych. W tym roku szczególną popularnością cieszyła się akcja „Krew to życie, podziel się nim”. Przez kilka miesięcy pracownicy mogli uczestniczyć w wydarzeniach promujących oddawanie krwi, m.in. w webinarze z udziałem znanego ratownika medycznego Karola Bączkowskiego. Podczas wielkiego finału we wrześniu w siedzibie spółki w Warszawie odbyła się akcja honorowej donacji. Pracownicy LINK4 regularnie angażują się też w wolontariat, wspierając domy dziecka, hospicja czy schroniska dla zwierząt. Spółka uczestniczy też w inicjatywie „2 godziny dla Rodziny”, dzięki której każdy pracownik ma dwie godziny wolnego od pracy, by spędzić je z bliskimi. LINK4 promuje też work-life balance. Za wykorzystanie całego urlopu przysługującego w danym roku, w następnym  pracownik otrzymuje dodatkowy dzień wolny. Wśród Pracowników prowadzone są też akcje doceniania się wzajemnie, zgłaszania inicjatyw, liczne wyzwania sportowe czy wewnętrzne konkursy.

Tytuł Friendly Workplace, przyznawany przez portal MarkaPracodawcy.pl otrzymują firmy, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.

Czy artykuł był przydatny?

Kontakt dla mediów

Zdjęcie osoby do kontaktu
Ikonka osoby do kontaktu
Grażyna Kasiak
Rzecznik prasowy
Kup online polisę OC AC